reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy czy można zwolnić ciężarną???

każda, tylko taka która umożliwia Ci samodzielną opiekę nad dzieckiem, czyli pełny etat odpada (chyba, że będziesz mogła zabierać dziecko do pracy na 8 godz. :)).
najczęściej jest to właśnie umowa-zlecenie albo o dzieło.
to naprawdę fajnie, że Twój pracodawca godzi się na coś takiego. to nieczęsto spotykane teraz, bo jak możesz pracować to czemu nie wrócisz do macierzystej firmy? takie podejście mają!
pozdrawiamy
 
reklama
No moja szefowa i tak mnie chce zwolnić jak skończe wychowawczy w kwietniu 2006 roku bo ją na mnie nie stać, i sama pomogła mi załatwić nową pracę a tam chcą mie zatrudnić narazie na miesiać próbny, wiec uznała że nie ma sensu rezygnować z urlopu wychowawczego narazie dopóki nie mam pracy na stałe.

Chociaz tyle może mi pomóc :) Czasmi warto żyć w zgodzie z szefowstwem :)
 
Do góry