reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy. Czy to wczesna ciąża ?

Dziewczyny na bieżąco- dzisiaj zrobiłam również test o czułości 25mlU. Jeszcze powtorze jutro kolejny. Zalaczam zdjęciem wynik po minucie również. Dzwoniłam do swojego lekarza żeby zrobić beta hcg ale mieszkam w Uk i powiedzieli że tutaj po 8 tygodniach dopiero przychodzi się na skan więc jestem w niepewności. Będę szukać jakiejś prywatnej kliniki.
IMG_20200507_102832.jpg
 
reklama
Dziewczyny na bieżąco- dzisiaj zrobiłam również test o czułości 25mlU. Jeszcze powtorze jutro kolejny. Zalaczam zdjęciem wynik po minucie również. Dzwoniłam do swojego lekarza żeby zrobić beta hcg ale mieszkam w Uk i powiedzieli że tutaj po 8 tygodniach dopiero przychodzi się na skan więc jestem w niepewności. Będę szukać jakiejś prywatnej kliniki.Zobacz załącznik 1116404
Gratulacje
 
Dziewczyny na bieżąco- dzisiaj zrobiłam również test o czułości 25mlU. Jeszcze powtorze jutro kolejny. Zalaczam zdjęciem wynik po minucie również. Dzwoniłam do swojego lekarza żeby zrobić beta hcg ale mieszkam w Uk i powiedzieli że tutaj po 8 tygodniach dopiero przychodzi się na skan więc jestem w niepewności. Będę szukać jakiejś prywatnej kliniki.Zobacz załącznik 1116404
Moim zdaniem ciaza :)
 
Kolejne i ostatnie trzy różne testy zrobione po południu. Jutro udało mi się zapisać do kliniki prywatnej na betę ale sądząc po tylu testach jest z czego się cieszyć 🥰
IMG_20200507_132605.jpg
 
reklama
Witam. Jestem dwa dni przed podziewają miesiączka. Jako że staramy się o dziecko cos tknęło mnie aby zrobić test . Zrobiłam dwa jeden z samego rana a drugi po południu bo miałam wątpliwości. Wiem wiem , że najlepiej powtórzyć oraz zrobić betę jednak chciałabym poradzić się was również :) Zobacz załącznik 1116034Zobacz załącznik 1116035Zobacz załącznik 1116035Zobacz załącznik 1116034Wstawię zdjęcia obu. Co sądzicie ? Dziękuję ślicznie za pomoc
Jak dla mnie to test pozytywny 😊
 
reklama
Do góry