reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy. Czy to wczesna ciąża ?

Agnieszka1995

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Maj 2020
Postów
17
Witam. Jestem dwa dni przed podziewają miesiączka. Jako że staramy się o dziecko cos tknęło mnie aby zrobić test . Zrobiłam dwa jeden z samego rana a drugi po południu bo miałam wątpliwości. Wiem wiem , że najlepiej powtórzyć oraz zrobić betę jednak chciałabym poradzić się was również :) IMG_20200506_151054.jpgIMG_20200506_153747.jpg
IMG_20200506_153747.jpg
IMG_20200506_151054.jpg
Wstawię zdjęcia obu. Co sądzicie ? Dziękuję ślicznie za pomoc
 
reklama
No cos tam widac :) najlepiej powtorz za 2 dni zobacz czy ciemnieje albo odrazu lec na betę
 
Mój test dzień przed miesiączką tak wyglądał, dwa dni później był już wyraźny 😉 A termin mam za 2 tygodnie 😜
Trzymam kciuki za Was, ale ja już bym się trochę cieszyła 😉
 
Pojawiły się dosłownie po minutce. No właśnie za dwa dni powtórzę test jeszcze raz a teraz jest u nas problem żeby zrobić badanie hcg dlatego jestem taka przewrażliwiona . Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi, byłoby super jakby się udało :)
 
Wg mnie, kiedy 2 dni przed datą spodziewanej miesiączki masz widoczną (oczywiście bledszą od kontrolnej) drugą kreskę to bez wątpliwości jesteś w ciąży. Trzymam kciuki, że za 9 m-cy twoja rodzina się powiększy ❤
 
reklama
Do góry