reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pomocy dziewczyny co o tym myślicie?

reklama

jasani

Fanka BB :)
Hej odebrałam już wynik HCG beta i mam
51795,5 podwyższony bo strzałka z badania jest ku górze. Czy to jest już znak że jest wszystko w porządku?
Strzałka ku górze to żaden znak bo niby do czego ma sie odnosić? Wskazuje tylko, że beta jest pozytywna. Przy takiej wielkości powinien być zarodek z sercem. A u Ciebie jest ledwo jakiś zarys. Nie mniej jednak powtórz hcg i czekaj na wizytę.

Katerinka80

Moim zdaniem nie masz się co łudzić,sorry za szczerość ale przy tak wysokiej becie powinno być widać i zarodek i bijące serce,to co lekarz widzi może być ciążą obumarłą niestety tym bardziej że z om wychodzi ci 10 tydz

Hmmmm

Moim zdaniem nie masz się co łudzić,sorry za szczerość ale przy tak wysokiej becie powinno być widać i zarodek i bijące serce,to co lekarz widzi może być ciążą obumarłą niestety tym bardziej że z om wychodzi ci 10 tydz
Mi zarodek i bijące serce było widać od bety 70k... Ale fakt jak na 10tc to dość niska beta i w tym czasie już powinno być widać (u mnie 7tc)

Agdalena

Zaciekawiona BB
Hej odebrałam już wynik HCG beta i mam
51795,5 podwyższony bo strzałka z badania jest ku górze. Czy to jest już znak że jest wszystko w porządku?
Hej. Mi lekarz powiedział że beta powinna być ok 2000 a była ponad 6000(jakoś na początku ciąży)też się wystraszyłam, ale na wizycie lekarz powiedział że jak beta duza to trzeba się cieszyć a nie martwić. Po badaniu okazało się że były najprawdopodobniej 3 pęcherzyki z czego 2 się wchlonely i został jeden, stąd tak wysoka beta.

Dziewczyny mam już wyniki i chyba moja beta jest słaba tak mi się wydaje 13 październik: 51795,5 -15 październik :53276,9 :/

reklama
S

Staraczka95

Gość
Mam pytanie nie związane wgl z postem ale nie wiem gdzie zadać dlaczego na głównej stronie nie mam aktualnych postów tylko stare z 2009 czy 2007 roku?

Do góry