reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy dziewczyny co o tym myślicie?

Ja boje się zrobić betę.. też czekam na potwierdzenie pustego jajeczka. Jedno już w życiu miałam, poroniłam samoistnie. Miałam też CP. Teraz według tego co wyliczył aparat USG jestem w 7tc i mam pusty pęcherzyk Gs 14mm. Za tydzień mam dwie wizyty u dwóch różnych lekarzy :(
 
reklama
Strzałka jest ku górze bo beta jest pozytywna.
Jaka była wczesniej?
I w ogóle po co beta na takim etapie?
Przecież teraz to i spadać może nawet jak ciąża jest prawidłowa
To pierwsza beta która robiłam następna będzie na jutro mam druga zrobić i mam nadzieję że będzie ok. Ale co jakby mnie to nie tknęło to ten co powiedział że puste jajo płodowe usunął by mi ciążę moim zdanie nie powinien badać kobiet w ciąży. Ciekawe ile ciąż miało taka diagnozę i straciło nie narodzonych dzieci. Jeżeli będzie ok pójdę do niego i powiem mu swoje.
 
Ja boje się zrobić betę.. też czekam na potwierdzenie pustego jajeczka. Jedno już w życiu miałam, poroniłam samoistnie. Miałam też CP. Teraz według tego co wyliczył aparat USG jestem w 7tc i mam pusty pęcherzyk Gs 14mm. Za tydzień mam dwie wizyty u dwóch różnych lekarzy :(
Ja radzę Ci poczekać u mnie póki co jest prawie ok. Zobaczymy jutro kolejna beta.
 
Tak mam zmierzone CRL które pokazuje 0.23 cm
Jak jest crl to nie puste jajo...
Mój gin tydzień temu powiedział, że jak widzi ciałko żółtkowe to już wyklucza puste jajo płodowe....bo coś w środku jest.

a wczoraj nawet biło serduszko 8-)
Oby tu było podobnie...
 
reklama
Hej odebrałam już wynik HCG beta i mam
51795,5 podwyższony bo strzałka z badania jest ku górze. Czy to jest już znak że jest wszystko w porządku?
Strzałka ku górze to żaden znak bo niby do czego ma sie odnosić? Wskazuje tylko, że beta jest pozytywna. Przy takiej wielkości powinien być zarodek z sercem. A u Ciebie jest ledwo jakiś zarys. Nie mniej jednak powtórz hcg i czekaj na wizytę.
 
Do góry