reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy dziewczyny co o tym myślicie?

Moim zdaniem nie masz się co łudzić,sorry za szczerość ale przy tak wysokiej becie powinno być widać i zarodek i bijące serce,to co lekarz widzi może być ciążą obumarłą niestety tym bardziej że z om wychodzi ci 10 tydz
 
reklama
Moim zdaniem nie masz się co łudzić,sorry za szczerość ale przy tak wysokiej becie powinno być widać i zarodek i bijące serce,to co lekarz widzi może być ciążą obumarłą niestety tym bardziej że z om wychodzi ci 10 tydz
Mi zarodek i bijące serce było widać od bety 70k... Ale fakt jak na 10tc to dość niska beta i w tym czasie już powinno być widać (u mnie 7tc)
 
Hej odebrałam już wynik HCG beta i mam
51795,5 podwyższony bo strzałka z badania jest ku górze. Czy to jest już znak że jest wszystko w porządku?
Hej. Mi lekarz powiedział że beta powinna być ok 2000 a była ponad 6000(jakoś na początku ciąży)też się wystraszyłam, ale na wizycie lekarz powiedział że jak beta duza to trzeba się cieszyć a nie martwić. Po badaniu okazało się że były najprawdopodobniej 3 pęcherzyki z czego 2 się wchlonely i został jeden, stąd tak wysoka beta.
 
Mam pytanie nie związane wgl z postem ale nie wiem gdzie zadać dlaczego na głównej stronie nie mam aktualnych postów tylko stare z 2009 czy 2007 roku?
 
reklama
Beta na tym etapie się nie podwaja, myśle ze wynikiem bety nie ma co się przejmować. Jeżeli faktycznie to 10 tydzień powinno buc serdusZko. Nie wiem czy bym czekała tydzień do następnej wizyty, myśle ze umowilabymsię z z jakimś polecanym i dobrze ocenianym lekarzem z znanylekarz czy coś w tym stylu .
 
Do góry