reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMOCY : HEMOROIDY I ZYLAKI

atas, xenna to lek ziołowy, więc na pewno nie zaszkodzi, chyba, ze jak za duzo zażyjesz, to Ci tyłek rozerwie... ;)
... a potem z wysiłku hemoroidy gotowe...

tyle, że po co brać lekarstwa, kiedy raczej nie są potrzebne...
dupny zastuj to chwilowa przypadłośc a nie choroba... :)
 
reklama
teddy, dzieki ale ten moj zastuj juz trwa miesiac- porazka normlnie, a hemoroidy i tak są - NIESTETY, takze jest zajebiście, pewnie jak bede rodzic to wyjda porzadnie na spacer- ble
 
Teddy pisze:
na zaparcia wystarczy zeżreć to, od czego zazwyczaj ma sie sranie... bilans sie wyrówna i po bólu... ;)

Kontynuując co powiedziała Teddy zwykłe mleko powinno pomóc (nie gotowane- słodkie). Zazwyczaj 90% populacji ma po nim jakieś przeboje, bo nie trawimy (dorośli) tak łatwo słodkiego mleczka.  ;D
 
Mi lekarz polecił Duphalac (do kupienia w saszetkach) lub Lactulosum (też syrop, ale w butelce). Xenny nie polecał z uwagi na możliwość wystąpienia skurczów. Ostatnio nie korzystam z cudownych środków, bo organizm sam się jakoś przestawił. Wystarczy,ze zaczynam mieć skurcze przepowiadające i mechanizm oczyszczania sam się włącza ;D Na mnie jeszcze działało wypicie po jedzeniu 2 szklanek wody Żywiec Zdrój o smaku cytrynowym. Istna rewolucja :o Ciekawe, co do tej wody dodali >:D
 
hej hej, mi to juz nic nie pomaga, zaden susz, zadna woda naczczo, nawet ta xenna,
Dlaczego kobity muszą sie az tak meczyć!!!!!!!!!!!! to niesprawiedliwe, a moj mąż to na 2 chodzi 3 razy dziennie- ech
 
atas, nie łam sie...
kiedyś sie w końcu te pare metrów jelita wypełni... jedno zacznie wypychać drugie i sie załatwisz... ;)


ja też mam problemy z przemianą materii... niby chodze codziennie, lub co drugi dzien, ale niedzielne buraczki wydałam na świat dopiero wczoraj... ;)
 
a ja mam hemoroidy :(
strasznie krwawię...
na dodatek wciąż mam albo sraczkę za przeproszeniem albo zaparcia... i nie wiem co robić jak się ma zaparcia... owoców nie bardzo, herbatek przeczyszczających też nie... może któraś ma sposób...
a może jeszcze któraś ma problem z hemoroidami? help!! :p
 
reklama
efunia bardzo dobrym sposobem na zaparcia i nieszkodliwym dla karmienia piersia jest kieliszeczek parafinki przed posilkami ;D tak, tak tej samej ktorą smarujemy maluszki. ja mialam zalecone w szpitalu po operacji i powiem szczerze, ze super rzecz. nie bierz tylko tego przewlekle ale np. jeden dzien potem przerwa itp

a na srakę- łyzeczke siemienia lnainego do szklanki i zalej tak 1/4 gorącą wodą. potem odsatw na jakies 15-20 min az zrobi sie klej i wypij. na czczo of course
 
Do góry