reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMOCY : HEMOROIDY I ZYLAKI

Jeżelo chodzi o rozstępy to fajny jest też krem Ziajka z serii mamma mia - niedrogi, wydajny i konsystencja mniej przypomina margaryne niz np. penaten.
 
reklama
Cieszyć się że teraz nie mamy rozstępów to duuży optymizm, bo często się robią dopiero po porodzie!Cholerstwo jedno ;D
 
a jeśli chodzi o żylaki to je chyba się leczy?!?! Też mi wyszły w czasie ciąży i zastanawiam się czy jak udam się do lekarza....czy czasem mnie nie wyśmieje ;)
 
leczy sie, leczy. dostaniesz doustne leki i zalecenia co do jedzenia. jesli trafisz na fajnego chirurga to może Ci wyśle na Dopplera. Zresztą wszystko zalezy jak mocne one są. i nikt Cie nie wysmieje. Jest kilka leków - Detralex, Otrex, Cyclo3 Fort itp. Plus cała masa tych ziołowych. Smaruj lotionem 1000 - ma największą ilość heparyny na rynku. Kosztuje kilkanascie złotych, ale daje efkty
 
to chuchaj na zimne. znajdz sobie jakiegos dobrego flebologa ( to taki specjalista od zył), albo dobrego chirurga naczyniowego. jak zrobisz wczesniej porzadek to potem bedzie spokój
 
reklama
Czesc dziewczyny.Jejku juz tydzien mecze sie z ta straszliwa dolegliwoscia hemoroidami.TO JEST STRASZNE! czego ja juz nie prubowalam tez je macie moze macie jais skuteczny sposob na ich zlikwidowania bo moje sa coraz gorsze i czasem juz nawet chodzic nie moge!Okropnosci.Prosze pomużcie.Jestem na skraju......juz niewiem wszystkiego :-[
 
Do góry