reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMOCY : HEMOROIDY I ZYLAKI

Dziękuję Ci barzoooo naprawde musze tego spróbowac bo mnie to strasznie męczy a chce iść na szkołę rodzenia z tym raczej nie dam rady.A zniknęły calkiem czy tylko przestały boleć??? Pozdrawiam
 
reklama
oj laski nie kupujcie żadnych specyfików na rozstępy które kosztuja fortunę, chodzi tylko o to żeby skóra nie była sucha tylko nawilżona, więc wystarczy zwykla oliwka nawet dla niemowląt nawet jakas najtańsza, im droższy nie znaczy że skuteczniejszy szkoda pieniędzy, ja mam rozstępy na pupieale to z czasów kiedy byłam czołgiem który ważył 70 kg hahaha, a później schudłam do 52 i trzymałam wagę, a teraz jak jestem w ciaży to smaruje nogi brzusio piersi i tyłeczek i żadnych nowych nie mam, więc tą kasę lepiej wydać naprzykład na pączki hahaha
 
Ja tez uzywam zwyklekj z bambino choc mialam jeszcze sprzed ciazy krem na rozstepy z avonu ktory juz dawno sie skonczyl. Teraz kupilam sobie zamaiast balsamu ten krem z Gerbera.U kazdej to jest inaczej. Jednej sie skora szybciej rozciaga i jest bardziej podatna na rozstepy zas u drugich po malutko .
 
Z tego co mnie poinformowano to podobno rozstępy są dziedziczne... także jak mamy albo babcie miały to córki i wnuczki też mogą mieć
 
Widziałyście zdjęcia córci Aletki, jest po prostu śliczna!!! Tak jak zresztą mamusia,
która pięknie wygląda na zdjęciach i nie tylko.
 
reklama
Do góry