reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy !! jak ze smakiem urzadzic pokoj !!??????

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
witam niewiem gdzie to napisac wiec pisze tutaj mam problem odnosnie salonu mieszkam tak juz 2 rok :szok:

i co rano płakac sie chce nie moge na niego patrzec a kasy za duzo tez nie mam aby w niego włozyc :-(

zaczne od tego ze mamy domek 2 pokoje + salon , kuchnia łazienka
i poddasze

jeden pokoj zajmuje nasza coreczka
drugi mamy sypialnie
a salon KATASTROFA :wściekła/y:


NA 4 SCIANIE SA OKNA I KANAPA NAROZNA
NA 3 SCIANIE JEST KOMINEK
NA JEDNEJ SCIANIE MAM 3 X DDZWI
NA DRUGIEJ SCIANIE 2 X DDZWI + WOLNA PRZESTRZEN WYSOKOSC 2 METRY SZEROKOSC 135 :szok:

W SUMIE JEST TO 160 ALE Z RACJI TEGO ZE STOI KOMINEK TO MUSI BYC ODSTEP

i tu sie zaczyna problem :-(

nie mam mebli " normalnych" poniewaz nie mam gdzie ich wstawic :no:

stoi tylko niewielka komoda a niej telewizor

szlak mnie trafia jak na to patrze:eek:

moze poradzicie cos co mozna zrobic aby pokoj nabrał "blasku "

ponizej przedstawiłam jai jest salon (wybaczcie ale nie mam talentu do rysowania":tak:

i wkleje 3 zdjecia co planuje kupic co wy na to ??
moze ktos ma pomysł jak fajnie i niedrogo w granicy 500 zł to zrobic :eek:
pozdrawiam Asia
 
reklama
26851_2.jpg26857_2.jpg3413_1.jpg


komoda z boku słupek i połka nad komode
jak myslicie czy bedzie wygladało "nowoczesnie "
 
według mnie te mebelki nie bardzo pasują zaznacz może na rysunku jakie masz wymiary tego pokoju i tej sofy bo ona wygląda strasznie duża chyba że taka ci wyszła
 
witam pokoj ma wymiary 3m na 4m
wiec nieduzy
ale do tego przychodza dzwi 5 sztuk !!!
tak juz kupilismy :-(
a kanapa to taka narozna jeden bok ma ok 1,5m drugi 1m
 
Kochana, najlepiej, jak wstawiłabyś fotki pokoju. Wtedy może łatwiej byłoby coś poradzić, ale z rysunku rzeczywiście wynika, że pokój jest bardzo nieobstawny, że się tak wyrażę:)
Ja też przymierzam się do zmiany pokoju i na razie oglądam strony firm meblowych, tylko nie oglądam mebli, a same aranżacje i niektóre są naprawdę fajne.
 
jakiej szerokości sa drzwi? ja przyjęłam że 80 cm szerokie
I jakich rozmiarów masz kominek?
No i ta kanapa po długości boków jak mierzysz ma 150 x 100? Jaka jest głebokośc siedziska
Ja zdecydowanie odradzam ci komode wysoką. To na pewno nie będzie nowocześnie. Coś niskiego by sie przydało. Telewizor ma tam być, czy nie?
W oknach bym dała takie panele z firanki. Jaki masz kolor ścian?
Drzwi otwierają sie do środka?
 

Załączniki

  • salon.jpg
    salon.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 170
reklama
Mnie na przykład bardzo podobają się meble na przykład jak tutaj: [url]http://www.meblik.pl/ [/URL]
Oczywiście nie każdego musi być na nie stać ale z tego co wiem są to dość tanie meble a fajne kolorystyczne i oryginalne. Zresztą nie ma co się męczyć kupując używane meble bo takie są od razu w komplecie i wystarczy je dobrze tylko ustawić.;-)
 
Do góry