reklama

pomocy !! jak ze smakiem urzadzic pokoj !!??????

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez pchelka10.05, 8 Marzec 2011.

1. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

witam niewiem gdzie to napisac wiec pisze tutaj mam problem odnosnie salonu mieszkam tak juz 2 rok [​IMG]

i co rano płakac sie chce nie moge na niego patrzec a kasy za duzo tez nie mam aby w niego włozyc [​IMG]

zaczne od tego ze mamy domek 2 pokoje + salon , kuchnia łazienka
    i poddasze

jeden pokoj zajmuje nasza coreczka
    drugi mamy sypialnie
    a salon KATASTROFA [​IMG]

NA 4 SCIANIE SA OKNA I KANAPA NAROZNA
    NA 3 SCIANIE JEST KOMINEK
    NA JEDNEJ SCIANIE MAM 3 X DDZWI
    NA DRUGIEJ SCIANIE 2 X DDZWI + WOLNA PRZESTRZEN WYSOKOSC 2 METRY SZEROKOSC 135 [​IMG]

W SUMIE JEST TO 160 ALE Z RACJI TEGO ZE STOI KOMINEK TO MUSI BYC ODSTEP

i tu sie zaczyna problem [​IMG]

nie mam mebli " normalnych" poniewaz nie mam gdzie ich wstawic [​IMG]

stoi tylko niewielka komoda a niej telewizor

szlak mnie trafia jak na to patrze[​IMG]

moze poradzicie cos co mozna zrobic aby pokoj nabrał "blasku "

ponizej przedstawiłam jai jest salon (wybaczcie ale nie mam talentu do rysowania"[​IMG]

i wkleje 3 zdjecia co planuje kupic co wy na to ??
    moze ktos ma pomysł jak fajnie i niedrogo w granicy 500 zł to zrobic [​IMG]
    pozdrawiam Asia

View attachment 334512

2. pchelka10.05

3. reklama
  4. kakakarolina

kakakarolina Moderator

echh zjadło mi posta:(
    no więc od początku mebelki nie są nowoczesne, będą wyglądały jak w meblościanka w bloku w latach 70tych.
    Spróbuj zrobić dokładniejszy rysunek (nie w bordo kolorach bo nie widać za dużo) i na nim troszkę wymiarów (długość, szerokość pokoju, odległość okna od ściany, szerokość okna, umiejscowienie drzwi i kominka) jak podejdziesz poważnie do tematu to ci pomogę:) na co dzień jestem architektem i między innymi "mebluję" ludziom domy:) może trrzba tu troszkę poprzestwiać:) a te mebelki co pokazałaś to ile kosztują??
    (sama mam w planie lifting salonu za 500 zł za kilka tygodni:)

5. pchelka10.05

KAKAROLINKO :-)
    wieczorkiem jak mała pojdzie spac postaram sie zrobic pozadnie ten "projekt pokoju"
    niestety nie mam talentu do rysowania wiec wybacz
    a moze przesle ci zdjecia na maila bedzie lepiej chyba co ?
    dziekuje kochana ze chcesz mi pomoc bo juz nie moge patrzec na ten salon płakac sie chce :-(

a co do ceny to sa mebelki z Bodzia
    podam ceny w przyblizeniu bo dokładnie nie pamietam

komoda 210 zł
    słupek 240 zł
    a półeczka ok 55 zł

6. luna89

luna89 Fanka BB :)

Ciężka sprawa. Zaglądałaś może na portale o aranżacji wnętrz? Może tam znajdziesz jakieś ciekawe pomysły na takie wnętrze. Ze swojej swojej strony polecić mogę Ci Homebook. Sama świetnie poradziłam sobie z nim ze swoją małą, niewymiarową łazienką.

7. maximum

maximum Fanka BB :)

Teraz przeglądam tą stronę Homebook i ile tam pięknych inspiracji!

8. Katamama

Katamama Aktywna w BB

Oj ja to godzinami mogę przeglądać homebooka, też planujemy niedługo zrobić remont salonu.

9. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

Gorąco polecam Ci się przejść do sklepu IKEA, mają świetne rozwiązania do urządzenia mieszkań i pokoi. Praktyczne, łatwe, i w wielu przypadkach nie drogie :) A jak nie masz blisko Ikei to wpisz w internecie bądź zamów darmowy katalog :)

10. reklama
  11. marysia8383

marysia8383 Początkująca w BB

Może i świetne, ale ceny kosmiczne. A zresztą różne opinie o ich meblach słyszałam już. Magda906 a te Meble sklep internetowy Meble Bogart to już zamawiałaś? Chętnie bym coś więcej sie o nich dowiedziała. Na stronie wygląda to całkiem nieźle, a ciekawe jak w rzeczywistości. Muszę wymienić meble kuchenne w mieszkaniu i i kusi mnie ten darmowy transport i to, że moge sobie sama skompletować własny zestaw z posiadanych przez nich szafek. Napisz co i jak

12. marysia8383

marysia8383 Początkująca w BB

Wybór mebli kuchennych, to jednak nie taka prosta sprawa. Okazuje się, że mam niezbyt wymiarową kuchnię i trzeba kombinować z szafkami:( Mąż jednak mnie pocieszył i stwierdził, że damy radę. Musimy tylko dobierać szafki rozmiarami, a co nam jeszcze zostanie, to trzeba będzie zrobić szafkę jakąś zrobić na zamówienie i tyle. Dzwoniłam do tych mebli bogart i powiedzieli, że nie ma najmniejszego problemu. Musimy tylko zaznaczyć w zamówieniu co i jak. Zobaczymy. Na razie wszystko spokojnie i małymi kroczkami, bo jak to się mówi, "co nagle to po diable", a ja nie chce potem żałować, że źle wybrałam

Poleć forum