reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy!!! Jednodniowe plamienie a ryzyko ciąży

Dołączył(a)
17 Styczeń 2021
Postów
3
Cześć :) Jestem wystraszona i nie wiem do kogo mam się zwrócić. Nie staramy się z chłopakiem o dziecko. Moje cykle są zawsze 28-dniowe. 21 DC (środa) trochę zaszaleliśmy i już drugi raz tej nocy był bez zabezpieczenia. Nie wiem dlaczego się zgodziłam, poniosło nas, ale zapewniał mnie, że wszystko okay, nie skończył w środku. Trzy dni później czyli wczoraj cały dzień wydobywała się ze mnie lekko brązowo-różowa wydzielina. Myślałam, że zbliża się okres i to dlatego ale dziś sucho. Czy to możliwe, że to jakaś infekcja? Strasznie się boję, że to było właśnie plamienie implantacyjne. Czy to musi oznaczać ciążę? Ze stresu jest mi niedobrze, wszystko wywraca mi się w żołądku. Na test jest za wcześnie. Poradźcie, proszę.
 
reklama
Cześć :) Jestem wystraszona i nie wiem do kogo mam się zwrócić. Nie staramy się z chłopakiem o dziecko. Moje cykle są zawsze 28-dniowe. 21 DC (środa) trochę zaszaleliśmy i już drugi raz tej nocy był bez zabezpieczenia. Nie wiem dlaczego się zgodziłam, poniosło nas, ale zapewniał mnie, że wszystko okay, nie skończył w środku. Trzy dni później czyli wczoraj cały dzień wydobywała się ze mnie lekko brązowo-różowa wydzielina. Myślałam, że zbliża się okres i to dlatego ale dziś sucho. Czy to możliwe, że to jakaś infekcja? Strasznie się boję, że to było właśnie plamienie implantacyjne. Czy to musi oznaczać ciążę? Ze stresu jest mi niedobrze, wszystko wywraca mi się w żołądku. Na test jest za wcześnie. Poradźcie, proszę.
O ile nie współżyliście bez zabezpieczenia albo zabezpieczenie nie zawiodło około 7-16 DC, a cykle masz regularne 28 dni, to nie ma szans, żebyś była w ciąży z powodu współżycia bez zabezpieczenia w 21 DC. :) A niekończenie w środku to żadna forma antykoncepcji - nigdy tak nie róbcie, na pewno nie w okolicach dni płodnych. Chyba, że jednak dziecko chcecie mieć. ;)
Takie plamienie przed @ może być oznaką nie tylko infekcji, ale też niewydolności ciałka żółtego albo niedomogą lutealną. Zdarza się. Myślę, że w ciągu tygodnia dostaniesz @. :)
 
To, że chłopak nie skończył w Tobie, o niczym nie świadczy, bo stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji.
Niestety, o tym, czy miałaś pecha i zaszłaś w ciążę, dowiesz się dopiero w dniu @, a na przyszłość lepiej mieć zapas prezerwatyw ;)
 
Do góry