reklama

POMOCY!!! kamera w domu do podgladania co sie dzieje

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez ChildFashion, 21 Marzec 2007.

1. ChildFashion

ChildFashion Początkująca w BB

poszukuje jakis informacji, doswiadczen w kwestii instalacji kamery w domu, abym mogla widziec co sie dzieje jak wychdodze do pracy a dziecko zostaje w domu z niania.
    Nie musi byc live.
    Bardzo wasz prosze o pomoc bo jestem na skraju zalamania nerwowego zw z zostawieniem dziecka z kims obcym ;-(
    Pozdrawiam

2. kinek

kinek wrześniowa mama 2005

Ostatnio jak była w MediaMarkcie, to widziałam kamerę domową, wmontowaną w pluszowego misia...
    Musisz pojechać do sklepu z takim sprzętem...tam na pewno polecą ci fachowców, którzy założą monitoring...

3. reklama
  4. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

albo kamerka przy kompie...

5. ChildFashion

przy kompie to jest ten probklem ze ja widac i ze musi byc caly czas wlaczony komp

6. kinek

kinek wrześniowa mama 2005

7. ChildFashion

Kinek, faktycznei ciekawe to ejst, juz zadalam pytanko zobaczymy co odpisza

8. jozwikp

jozwikp Początkująca w BB

Szczególnie polecam rozwiązanie oparte o kamerę sieciową. Można taką kupić już od 200-300 zł. i masz podgląd z dowolnego miejsca na ziemi przez internet w czasie rzeczywistym bez udziału komputera. Dodatkowo możesz nagrywać obraz na komputer w domu lub zdalnie słyszeć dźwięk i w droższych wersjach obracać. niektóre mają też podgląd przez komórkę. Polecam stronę monitoruj.pl i kategorię TRENDnet.

Ostatnia edycja: 26 Czerwiec 2013
  9. inceput

inceput Zaciekawiona BB

10. reklama
  11. gienekSpec

gienekSpec Początkująca w BB

Ostatnio stosuje u siebie nieco droższą: kamerkę bezprzewodową do monitoringu pokoju dziecka. Tzw. kamera WiFi, kosztuje trochę więcej ale daje mega jakość, i możliwość podglądu na telefonie. W najgorszym wypadku jest nagrany film na kartę pamięci i można z tym materiałem spokojnie wybrać się nawet do sądu w razie potrzeby. Mam nadzieję, że nie będzie takiej konieczności.

Ostatnia edycja: 16 Grudzień 2015
  12. Venusik

Venusik Początkująca w BB

Jestem zdziwiona, że ludzie tak robią. Nigdy bym nie pomyśłała, że można być tak szpiegowanym zajmując się czyimś dzieckiem. Jak dobrze, że kiedyś nie zostałam nianią, uff

Poleć forum