reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy. Kłucie jajnika

Paatka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Luty 2019
Postów
44
Cześć Kobietki ☺
Staramy się z partnerem o dziecko.
2dni przed owulacja byl stosunek. W dzien owu mialam kłucie prawego jajnika, ale to kłucie i ćmienie utrzymuje się tydzień czasu. Nie ważne czy leżę czy chodze. Codziennie odczuwam to. Czy może to byc dobry znak czy jednak niepotrzebnie się nakrecam.. Za tydzień planowana @ -oby nie przyszla
 
reklama
Zawsze wystepuje z "zegarkiem w reku"
I wlasnie to klucie wystepuje tego dnia a po paru h mija. Ale nie tym razem, utrzymuje sie non stop
 
Czyli nie masz pewności. Może ciągle organizm próbuje podejść, może faktycznie była i z jakiegoś powodu ból się utrzymuje. Trudno gdybac. Za mało danych. Ale trzymam kciuki. ;)
 
Ja tak mialam w cyklu kiedy sie udało ;) i tego Tobie życze ale niestety taki objaw jeszcze o niczym nie swiadczy....
 
Wiadoma sprawa, że lepiej się nie "napalac" bo pozniej moze byc tylko rozczarowanie. Ale zastanawiające to jest szczegolnie ze pierwszy raz mam taka sytuacje.
 
Im bardziej się starasz o dziecko, tym bardziej się nakręcasz i wszystko, absolutnie wszystko wydaje Ci się "dziwne", "inne niż zwykle", etc. Czekaj cierpliwie :)
 
Witaj,
mam identyczny problem i dodam, że nigdy wcześniej nie bolało mnie nic podczas owulacji.
Wcześniej dość długo brałam tabletki antykoncepcyjne i dopiero po roku zauważyłam zmiany
i rozregulowanie cyklu. Dzieją mi się dziwne rzeczy, ale mam nadzieję, że wreszcie mi się udało
zajść w ciążę.
Wcześniej też już miałam jazdy na testy i ciągle doszukiwałam się dziwnych reakcji organizmu, ale nic z tego nie wychodziło. Teraz, kiedy wróciłam do zwykłego trybu życia, przestałam się przejmować, to nagle akcja z bólem jajników i to naprzemiennym (z tym, że strasznie kuje mnie prawy jajnik), plus od tygodnia zgaga, zaparcie i szlag mnie trafia. Oczywiście po 4 dniach takiego kucia zrobiłam test i negatywny (było zdecydowanie za szybko, ale dla świętego spokoju musiałam oczywiście zrobić). Teraz minęło już jakieś 7 dni, nie wiem czy test powtórzyć, czy czekać do @
Mam nadzieję, że to już upragniony bobasek.
Daj znać co wyszło Tobie <3 bo ja już z nerwów wymiękam :D
 
reklama
U mnie to klucie -rozciaganie trwa juz ponad tydzień. Test robic to za wczesnie, pozostalo czekac do soboty.
Czekanie najgorsze niestety, ale moze ujrzymy te upragnione 2 kreseczki. Tego zycze ☺
 

Podobne tematy

Do góry