reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy krwawienie miedzymiesiaczkowe!!!

Witam wszystkich
23.2 dostałam krwawienie ale trwała tylko przez moment dwa dni nica dzisiaj dostałam plamienia bardzo slabe takie ze nawet podpasek nie musze uzywac a okres mam dostac 28.2 dziewczyny powiedzcie mi czy mam sie niepokoic
:-(
 
reklama
Ja 01.03 miałam badanie USG rtg. Ostatnią @ miałam 15.03. Mam 30 lat i od roku staramy się o bobasa. 29.03 dostałam lekkiego 4-dniowego krwawienia. Nigdy nie miałam czegoś takiego bo zawsze okres był regularnie 27-29 dni i nie miałam nigdy żadnych plamien. Jak myślicie co to mogło być?
 
Do góry