reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy mdłości

Dołączył(a)
26 Wrzesień 2017
Postów
4
Mam okropne mdłości i wymiotuje. Od rana do wieczora mnie męczy. Nie mam siły nic robić a w domu dziecko i mąż w pracy... w domu syf się robi powoli bo nie wstaję z łóżka. Pomocy znacie jakiś sposób żeby przeszło choć trochę?
 
reklama
Mi niestety nic nie pomagało do 14 tego tyg prawie nie wstawałam z łóżka i nie rozstawalam się z miska.
 
Mi imbir pomagal ale mialam od niego podrazniony zoladek wiec odstawilam. Ogolnie pomaga mi zajadanie i zapijanie, wlasciwie ciagle cos jem, wtedy mnie nie mdli. Odstawie jedzenie od buzi i po kilku minutach zaczyna... jeszcze nie przytylam, aczkolwiek staram sie wybierac mniej kaloryczne rzeczy:D owoce, salatki, soki. I w sumie po 3 tygodniach juz sie przyzwyczailam i tak nie meczy to psychicznie i fizycznie.
 
7 tydzień. W pierwszej ciąży nie wiedziałam co to mdłości. Ja w ogóle na sam zapach jedzenia biegnę do toalety nie bardzo wiem co podjadać, na nic nie mam ochoty.
 
Tosty z bialego pieczywa, ziemniaki, kanapka z bialym serem, jablko pieczone. Sprobuj takie zwykle proste rzeczy. I pamietaj zeby pic bo sie odwodnisz.
Pamietam ze kolezanka jadla tylko jogurty i banany przez kilka tygodni;)
Ja czasem przelykam cos tak serio na sile.
 
reklama
Do góry