reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMOCY MIESZKAM Z BABCIĄ MAM 23 LATA WSZYSCY SIĘ ŚMIEJĄ

Dołączył(a)
9 Czerwiec 2021
Postów
1
Witam. Zastanawiam się czy to normalne ,że mieszkam z babcią z jednym pokoju śpię obok niej, w skrócie przytoczę wam moją historię ,generalnie pracuję na kuchni jako pomocnik (odbywam kursy) rodzice mieszkają wieś dalej ,czasem ich odwiedzam matka nie chciała mnie po urodzeniu więc babcia mną się zaopiekowała i mieszkamy w miejscowość obok z wujkiem i z babcią. Wujek i ciotka i kuzynostwo mieszka na samej górze domu ja w środku z babcią , jest to mój wujek chrzestny który mnie nie lubi chcę mnie wyrzucić z domu ,prawdopodobnie kiedy babcia umrze. Dużo osób śmieje się ,że mieszkam z babcią babcia nie pozwala mi gadać głośno i grać w gry z kolegami, raz mnie prawie pobiła ,wczoraj np wyrzuciła z pokoju i musiałem spać w kuchni. Zastanawia mnie jedna kwestia czy mieszkanie z babcią w jednym pokoju jest normalne czy nie? Co poradzicie mi w życiu mam 23 lata nie mogę zdać prawo jazdy, mam upośledzenie , wady wymowy ,wstydzę się ludzi i nie lubię z nimi rozmawiać jestem cichy , wrażliwy i nie umiem się wysłowić. Jakie polecacie plany na życie co mam zrobić? Skończyłem szkołą zawodową jako stolarz ,ale nie potrafię nic , ponieważ sprzątałem zawsze na praktykach ,nie mam oszczędności myślałem o przeprowadzce, lecz nie mogę dostać dobrze płatnej pracy, wszystko mnie dobija, nie mam dziewczyny i nie zapowiada się żebym znalazł miewam stany depresyjne , ciężkie myśli. Jak wyjść z kryzysu i jak poradzić sobie w życiu żeby przeżyć je w miarę dobrze, gdzie szukać wskazówek i rad aby moje życie naszło na dobrą drogę, bardzo proszę o pomoc!
 
reklama
Do góry