reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy, moje dziecko ciągle chce ssać pierś :-(

Dołączył(a)
30 Czerwiec 2017
Postów
11
Moja córka ma 6 tygodni, a ja od dwóch karmię ją piersią. Wcześniej odciągałam laktatorem i mleko dawałam z butelki. Teraz ona ciągle by jadła. Właściwie to nie wiem, czy je, czy tylko ssie. Gdy odstawię ją od piersi, zaczyna panicznie płakać, a gdy znowu przystawię, zasysa się tak mocno, jakby nie jadła cały dzień, a nie 5 minut. Czasem zasypia podczas karmienia, a gdy próbuję ją przenieś w inne miejsce, znowu domaga się piersi :-( Potrafi jeść przez kilka godzin z małymi przerwami tylko na przysypianie, lub na moje próby odstawienia jej. Mam problemy z usypianiem jej, bo gdy już tylko zaśnie (przy piersi oczywiście), próbuję po cichu się wycofać i położyć obok niej, ale często się budzi i znowu powtórka. Przez to muszę spać z nią i karmić w nocy na leżąco. W dodatku karmienie jeszcze mnie boli i przez ten cały czas muszę wytrzymywać ten ból. Pomocy :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
reklama
Tak jakbym czytala o sobie, przez 3miesiace bylam materacem.i smoczkiem swojej corki. Niestety, tutaj moze pomoc tylko smoczek (jezeli go zaakceptuje). Ma silny odruch ssania wiec ssac musi. Na pewno to przejdzie jej po 3miesiacu a teraz to jak chcesz sie uwolnic koniecznie to smoczek plus moze hustawka.
 
Do góry