reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Pomocy. Nie widać pęcherzyka ciążowego, a był

Dołączył(a)
25 Styczeń 2019
Postów
9
Witam potrzebuje pomocy robiłam beta hcg 25.01 293 następne 5.02 2008 byłam u lekarza wcześniej 24.01 powiedział że widzi pęcherzyk ciążowy A jak byłam dzisiaj 05.02 powiedział że nic nie widać przepisał mi luteine pod język i nie wiem czy mam się bać. Oczywiście brak okresu wszystko wskazywało na to że to ciaza dodam jeszcze że w niedzielę 3.02 miałam lekkie brązowe plamienie
 
reklama

jasani

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2017
Postów
4 690
Szczerze mówiąc to przyrost jest poniżej normy niestety. Przy pierwszym wyniku raczej niemożliwe aby lekarz już zabaczył pęcherzyk ciażowy. Może to być ciąża pozamaciczna lub biochemiczna. Idź do innego lekarza z dobrym usg.
 

slodkatrojeczka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2018
Postów
5 882
Dobrze zapisalas daty badania i wyniki? Jesli tak przyrost jest faktycznie zbyt niski. Możesz to łatwo sprawdzić, w necie jest pełno kalkulatorow przyrostu bety. Kiedy miałaś miesiączkę? Tak jak wyżej myślę, że niemozliwym jest zobaczenie pęcherzyka tak szybko...
 

Kredka_na_baterie

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Marzec 2018
Postów
524
Beta wzrasta o ok. 100% co drugi dzień. 5.02 jej poziom powinien być zbliżony do 9 tys albo nawet dużo wyższy. W USG ciążę można zobaczyć przy poziomie ok. 1000.
 
Do góry