reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy niemowle nie chce spać

Dołączył(a)
8 Listopad 2023
Postów
2
Pomocy, moja 5 miesięczna córeczka budzi się w nocy i nie chce zasnąć przez 2 do 4 h jestem wykończona i nie mam już pomysłu co mogę zrobić... jest tak już od 2 miesięcy, nie mam pomocy. Czy może któraś z was też tak może miała i mogłaby coś doradzić?
 
reklama
Może zrób jakieś badania podstawowe bo dziwne że tak nagle dziecko nie śpi tyle czasu i to już 2miesiac...nie miałam takiej sytuacji nigdy więc ciężko stwierdzić s u pediatry byłaś ?
 
Pomocy, moja 5 miesięczna córeczka budzi się w nocy i nie chce zasnąć przez 2 do 4 h jestem wykończona i nie mam już pomysłu co mogę zrobić... jest tak już od 2 miesięcy, nie mam pomocy. Czy może któraś z was też tak może miała i mogłaby coś doradzić?
Moja też mało sypia. Albo nie chce zasnąć wieczorem, budzi się ci godzinę, albo zaczyna s nocy szaleć i szukać zabawek. Ma 9 miesięcy i jest zdrowym dzieckiem.
Jest gdzieś podobny temat na forum i tam sporo mam się wypowiedziało.
 
Może zrób jakieś badania podstawowe bo dziwne że tak nagle dziecko nie śpi tyle czasu i to już 2miesiac...nie miałam takiej sytuacji nigdy więc ciężko stwierdzić s u pediatry byłaś ?
Zastanawiam się nad pójściem ale boję się że on to zbagatelizuje bo mała nie budzi się z płaczem tylko z uśmiechem i chce się bawić, jest bardzo zdrowa i ruchliwa może to ja robię coś źle umowie się zobaczymy co powie....
 
Pomocy, moja 5 miesięczna córeczka budzi się w nocy i nie chce zasnąć przez 2 do 4 h jestem wykończona i nie mam już pomysłu co mogę zrobić... jest tak już od 2 miesięcy, nie mam pomocy. Czy może któraś z was też tak może miała i mogłaby coś doradzić?
Jedyne co mogę polecić to... Cierpliwość 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️. Ja "nie śpię" już 10 miesięcy 🫣. Warto zrobić podstawowe badania, wiadomo, ale najlepiej zrozumiec, że czasem tak bywa u niektórych dzieci 🤷🏻‍♀️
 
Pomocy, moja 5 miesięczna córeczka budzi się w nocy i nie chce zasnąć przez 2 do 4 h jestem wykończona i nie mam już pomysłu co mogę zrobić... jest tak już od 2 miesięcy, nie mam pomocy. Czy może któraś z was też tak może miała i mogłaby coś doradzić?
Ehm... nie będe tu teraz wywoływać koleżanki z forum ,ale owa znajoma ma synka który nie śpi w nocy +/- przez jakieś 2-4godziny. Noc w noc, niemal od samego początku.
Synek ma prawie 1,5roku .
Tak po prostu ma 🙄
 
Czytałam, że zazwyczaj dzieci które śpią to śpią, a te które nie śpią to mniej więcej tak 2 lata to trwa 😳ja już się nastawiłam 🫣🤣
 
reklama
Miałam to samo z córką, niestety nic nie pomagało. Codziennie nie spała w środku nocy po 2-4 godziny. Byłam wykonczona, przeszło jej dopiero po mniej więcej po 1,5 roku samo. Teraz ma prawie 3 lata i czasem się zdarzy, że się budzi w nocy.
 
Do góry