reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy niepokojące objawy!!!

reklama
Witaj Nati,
U nas w porzadku, dzieci rosna, mateuszek juz ponad 5 kg wazy. Corcia jest troche zazdrosna i niedobra sie robi, chce zwracac na siebie uwage non stop.
Robi to wszystko co wie, ze jej nie wolno:-D czekamy do wiosny by moc czesciej na dwor wychodzic, bo etraz mi strasznie zimno....
A co u was!

My mielismy jechac w maju do Pl ale nie pojdziemy bo troche krucha z kasa. Moze pojedziemy we wrzesniu, albo na swieta.
 
Hej:)Zazwyczaj tak jest z małymi dziecmi,że są zazdrosne.My lecimy 11 do Polski ale tylko na 5 dni.Muszę do dentysty iść i wyleczyć kanałowo ząbka.Oj to maluszek rośnie,na cycku dalej go masz???U nas juz wcina wszystko,mleko odrzucił,raz tylko w nocy mu daję.Pogoda nie za fajna,nie ma ciepla,ja wczoraj ok 10 wyszlam to troszke pospacerowalismy i wróciłam bo zimno strasznie.Pozdrawiam:-)
 
Ja karmie butelka, ciezko z dwoma malutkimi dziecmi. Mati potrafil wisiec na cycku po 2 godziny i bylam uziemiona, dobrze ze byla babcia i tata to jakas ja zajmowali, no ale w nocy tez bywalo ciezko bo byl niespokojny i tez wisial po 2-3 czasem 4 h, a ja w dzien niestety nie mialam kiedy sie polozyc, bo trzeba bylo tez z corka pobyc. Takze butelka byla dobrym rozwiazaniem, na cycu byl 2 tygodnie.
Oj to szybko ci mleko odrzucil, moja mala jeszcze wcina dwa razy dziennie, rano i wieczorem a czasami tez w nocy jak sie przebudzi z glodu.
Daje rowniez jej czasem platki owsiane na mleku.

Ja tez musze wybrac sie do dentysty, ale niestety to musi poczekac. Chyba ze spadnie mi jakas kaska z nieba hehehehehe
 
No ja włąsnie dlatego lece to Polski ząbki porobic bo tutaj starsznie drogo.Kanałowo od 350 e:szok:to w Polsce 3 zęby zrobie za to hehe.Pewno się już przyzwyczaiłaś z dwójeczką dzieci;-)Ja ostatnio bawiłam kolezance 3 miesięczna coreczke,nie było zle ale nie wyobrażam sobie jak narazie mieć dwójkę małych dzieci,więc podziwiam mamy które mają gromadki dzieci.Mały wcina mi wszystko oprócz tego mleka,ale podaje mu kaszki i jogurty ostatnio .Dzisiaj spędzilismy dzień rodzinnie,mąż miał wolne więc trzeba korzystać.A teraz przesypiam Mateuszek Ci noce?U nas jeszcze ani jednego zębolka nie ma.Czekamy i czekamy a tu nic.Miłej nocki.Dobranoc:happy:
 
Hej Nati. Mateusz spi ladnie przebudza sie raz lub dwa. Gorzej bylo z cora choc juz coraz lepiej, w ostatnim tygodniu obudzila sie raz w nocy.

Co tam u was? U nas czas leci jak szalony, dzieci rosna Mati juz ponad 6 kg wazy:-D
 
Witam moje drogie potrzebuję waszej pomocy. Jestem młoda mama mój syn ma 5,5miesiąca podejrzewano u niego AZS po wizycie u alergologa stwierdzono łojkotowe zapalenie skóry ktore miało minąc po miesiącu po wizycie u alergologa mineło już sporo czasu (wiecej niz miesiac) Małemu co jakis czas wyskakuja krostki na brzuszku i nozkach obenie pojawily sie na plecach brzuszku za uszami i delikatnie czerwone na główe byliśmy u lekarza kazał kąpać małego w krochmalu i NADMANGANIAN POTASU. Czy spotkałyście sie juz z takimi objawami? Prosze pomozcie
!
 
Witaj Sylwia, to sa krostki jak wysypka czy suche place? Moj synek ma teraz problemy ze skora ma suchy plac duzy na brzuchu, przy ktorym byla wysypka ale zeszla, ma dwa mniejsze tez na brzuszku, na raczkach ma po jednym na kazdej i troche suchawe poliki. U nas pediatra stwierdzila, zeza male sa objawy jak na skaze bialkowa, ale kurde te placki na raczkach ciagle siempowiekszaja.
Niezawsze takie objawy od razu wskazuja na AZS, moze to byc od wszystkiego, moze to byc alergia na cos z jego diety, na wode, na kosmetyk, proszek...tu na forum eksperckim jest dzial AZS S.O.S. Zajrzyj tam, wypowiada sie babeczka dosc konkretnie, zreszta ja tez czekam az mi w koncu odpisze.
10 maja mam szczepienie z synkiem to znow sie skonsultuje z pediatra odnosnie skory. My kapiemy w Oilatum i smarujemy Lipikarem.
 
Basia_one Witaj:)Szybciutko przybiera na wadze Mateuszek u nas tez Adrianek szybko rósł i nadal szybko rośnie.Waży już 10 kg i mamy juz pierwszego ząbka.Długo się nie odzywałam bo jakoś ostatnio mało czasu na BB miałam,a to bylismy w Polsce i tak czas szybko zleciał jakoś.Mały coraz więcej czasu zajmuje.Trzeba za nim biegać i cały czas na niego patrzeć bo wszystko wkłąda do buzi.
Borykaliśmy się od 2 miesięcy z jakąś paskudną wysypką.Miał ją na zgięciach nóżek i pod brodą.Już w Polsce bylismy z tym u lekarza ale on stwierdził,że to normlane,że po jakimś czasie przejdzie i dal calcium ale nie pomogło.Tutaj byliśmy u GP ,ona też stwierdziła,że wszystko ok ze to od ślinienia się,gdzie mój mały prawie się nie slini ...a wysypka coraz gorsza.Były to takie czerwone placki.Aż tu natrafiłam na DR.BARANOWKĄ w Dublinie i ona nam pomogła:tak:nA szczęscie.Juz prawie nie ma ,prawie wszystko zniknęlo .Mały ma alergię na gluten...Także zero mąki .
A tak pozatym to po staremu.Czas tez strasznie szybko leci.Kurcze wklejasz gdzieś zdjęcia swoich pociech na BB?Chętnie bym zobaczyła?:)
:-)Pozdrawiam
 
reklama
Hej nati. Sa zdjecia na Dzieci urodzone w grudniu 2012
Oj to ci wspolczuje z glutenem, moja corcia tez miala nietolerancje, ale ja pozno zaczelam wprowadzac bo w 10 mcu potem zrobilam 3 miesiace przerwy od glutenu i teraz jest ok, ale to nie tylko maka...gluten teraz moze byc we wszystkim wiec musisz uwazac. Pozdrawiam
 
Do góry