reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy niepokojące objawy!!!

Kurcze powiem Ci,że ja w sumie to też żadnych oznak porodu wcześniej nie miałam.Mnie wzieli na wywołanie bo miałam poważne problemy z cinieniem.Wstrzyknęli mi żel;-)i po paru godzinach się zaczęło:szok::szok::szok:męczyłam sie 24 h:szok::szok::szok:Dwie godziny przed zakończeniem dali mi dopiero znieczulenie.
Nie wiem jak u Was jest tam w szpitalu ,ale tutaj u nas jest tak,że jak nie urodzisz w terminie to 3 czy 4 dni po idziesz juz na wywołanie moja koezanka tak miała.

My własnie dzisiaj byliśmy na zakupach Światecznych,ruch starszny.Starsznie duzo ludzi w centrum handlowycm a korki,że tragedia.Ale na szczęscie wszystko juz zakupiłam.A miałam troszkę do zakupienia.My tutaj jesteśmy całą rodzinką.Jest mój mąż Ł,synek Adrianek,moja mama ,mój tata i braciszek;-)Także cała rodzinka w komplecie.Zawsze robimy sobie wzajemnie prezenty pod choinke:)Też właśnie robiłam dzisiaj liste zakupów na swieta.Zamierzamy robic na kolacje wigilijną :uszka z barszczykiem,rybka z ziemniaczkami,kapustaka z groszkiem omielanym,i zupka grzybowa i oczywi ście jakies ciasta.Męzowi napewno sernik na zimno i może krówkę.:)
 
reklama
Tu z wywolaniem czekaja az 10 dni. Ja mialam corke wywolywana 8 dni po terminie. Zel mi podali ok 18:30 bole sie zaczely gdzies ok 21, a corka urodzila sie o 4:20 rano. Teraz jesli nie urodze to tez beda wywolywac, ale powiem, ze nie chce czekac az tak dlugo, bo poprzednio mialam zielone wody plodowe, znak, ze corka musiala zrobic kupke w brzuchu i nie wiem kiedy to sie stalo, czy w dniu porodu czy wczesniej i sobie plywala w takich zanieczyszczonych, bo niestety tu jakosci wod nie sprawdzaja, tylko ilosc:baffled:

My chyba jutro wyskoczymy na zakupy. Fajnie masz, ze sa tu twoi rodzice i brat. My z mezem jestesmy sami. Nie raz chcialam siostre sciagnac z synem, ale poznala faceta i nie chce wyjechac...byla u mnie tydzien w listopadzie, na roczek naszej corci przyjechali.
 
Może wczesniej urodzisz przed terminem:);-)chodz duzo po schodach:p podobno pomaga:happy:
Ja też pewno bym po terminie urodziła,żadnych oznak porodu nic a nic:)

Nas tutaj rodziece ściagneli zaraz po slubie.W Pl ciężko z pracą.Co z tego,że praca była jak zarobki małe(niestety)my jeszcze jesteśmy z Nowego Sącza to tam bardzo mało się zarabia.:no:ja sobie nie wyobrażam jak ludzie żyją.Pewno od miesiąca do miesiąca.A siostrez sie podobało w Irlandii???Bo mojej szwagierce np nie.;-)

Wybieracie sie dzisiaj na zakupy?Ja dzisiaj wtbieram sie jeszcze do tesco z małym wywołać zdjecia i jeszcze mężowi kubek z naszym Adriankiem pod choinke kupic:)
 
Jak tam po zakupach?Udany dzionek?


Jak urodzisz daj mi znać ok:-)Będę czekała na wiadomość:happy:A wiesz co będziecie mieli?Dziewczynka?Chłopiec?A może parka;-)

U nas dzień szybciutko zleciał.Dzisiaj dokupiłam torebki na prezenty itp.Mały mi już śpi od 19 także mamy z mężem troszke czasu dla siebie:)Właśnie kupiliśmy bilety na mecz Polska-Irlandia w Dublinie na Aviva Stadion jest mecz 6 lutego.Udalo się nam tanio kupic bilety:)
 
Ostatnia edycja:
Hejo:)Wiesz co sama już nie wiem.Jak go nosze na rękach to mi się już do tyłu nie odgina wogóle:-)A teraz to tylko jak leży na pleckach to mi sie wygina ,ale wydaje mi się,że to w takich momentach jakby sie próbował przewrócić mi na brzuszek:rofl2:i ja już sama nie wiem.Syropek podaje codziennie rano po 7 ml.Mam go przez miesiąc podawać-jest tragiczny w smaku nie wiem jak to moje dziecko może pić!!!!!Wydaje mi się ,że pomaga;-)Dzisiaj cos z lekka sie katarek pojawił,ale wieczorkiem juz było ok.Teraz to chyba taka pogoda.Juz nie moge sie doczekac Swiat.

A Ty stresujesz się coś wogóle?Masz jakieś oznaki?:-)
 
reklama
Do góry