reklama

pomocy!nikt nie może uspać mojego synka poza mną.

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez muffa1, 13 Kwiecień 2009.

1. muffa1

muffa1 Początkująca w BB

Witam!
    Bardzo proszę o pomoc.Mój synek Filip skończył już 10 miesięcy przez 8 karmiłam go piersią i wtedy też go usypiałam-zawsze ja.Teraz Filip jest karmiony sztucznie i od jakiegoś czasu próbuje go usypiać mój mąż czasem teściowa i tu zaczyna się problem.Filip nie pozwala się nikomu położyć poza mną. Płacze okropnie (czasem aż się zanosi) tak długo aż ja nie wezmę go na ręce i nie przytulę a jak tylko go ponownie oddam tej osobie, która go aktualnie usypia znowu jak na zawołanie zaczyna płakać i tak w kółko. Już nie wiem co robić.Może macie jakieś rady?

2. Kasia Irlandka

Kasia Irlandka 10/2006 06/2009 :)

Tak dlugo jak bedziesz mu ulegac i po kilku ,kilkunastu minutach placzu przychodzic - tak samo dlugo on bedzie to wykorzystywal i sam nie zasnie. Najlepiej zeby tego placzu nie slyszec wyjdz z domu. I zaufaj mezowi. Przy nim nic zlego sie dziecku nie stanie.

3. reklama
  4. inna--niz--inni

inna--niz--inni Początkująca w BB

Jeśli będziesz ciągle ulegała to twój synek będzie wiedział że płaczem zmusi cię żebyć go wzięłą. Jeśli chcesz żeby dał się uśpić innym osobom to nie ulegajcie. W końcu będzie tak zmęczony, że zaśnie nie zważając na to kto go usypia ☺
    Życzę powidzenia.

5. mama w boju

mama w boju jest ich troje :-)

proponuję próbę usypiania prze kogoś innego przennieść, na czas popołudniowych drzemek, a na wieczór Ty go usypiaj.

popołudniu, jak któś inny podejmie próbę usypiania po prostu wyjdź z domu na spacer, dziecku nie stanie się krzywda z tata czy babcią- będzie musiało w końcu zasnąć, a Ty nie będziesz słyszała płaczu-i nie będziesz mogła go na ręcę wziąść. jeśli się to uda to po jakimś dłuższym czasie, spróbuj w ten sam sposób, ale już usypianie na noc.

i tak jak napisały moje poprzedniczki, nie mozna brać dziecka na rece jak tylko zapłacze.
    pozdrawiam i życzę powodzenia!
    daj znać jak poszło:tak:

Poleć forum