reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy! Odwodnienie

Kate2106

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2018
Postów
123
hej dziewczyny!
Od niedzieli do wtorku miałam ostra biegunkę i wymioty, lecz przystawialam młodego do piersi cały czas mimo to, czuje ze mój organizm się odwodnil, staram się to nadrobić elektrolitami itp, ale od razu po pierwszej akcji w niedziele poczułam ze piersi są wiotkie i mleka leci z nich mniej, o wiele mniej :( wcześniej miałam go tak dużo. Nie chce dokarmić małego, położna powiedziała mi co mam robić, ale i tu pytanie do was bo chyba potrzebuje pocieszenia, ona nie bardzo mogła rozmawiac. Któraś z was przechodziła cos takiego? Tak bardzo nie chce stracić mleka, syn ma dopiero 8 tygodni
 
reklama
Może wspomóc się femaltikerem? Piwo bezalkoholowe też fajnie działa :) Tak czy siak nie poddawaj się i nie stresuj się na zapas bo stres nie wpływa dobrze na laktację ;) Pij jak najwięcej i nie zapominaj też o porządnych posiłkach. Super, że cały czas przystawiasz synka, tak trzymaj! Na pewno wszystko wkrótce wróci do normy :)
 
Osobiście polecam lactosan mama i lactosan fix. ********** też piłam ale znaczną poprawę w ilości mleka zauważyłam właśnie po lactosanie. Fajnie też działa Karmi. Ogólnie wszystkie produkty zawierające słód jęczmienny poprawią produkcję mleka i do tego mała przyssawka i sukces murowany. Trzymam kciuki:-)
 
A synek płacze? Albo śpi niespokojnie czy np. ciągle się przebudza?Nasze mleczarnie to w gruncie rzeczy nie magazyny tylko fabryka, która produkuje tyle pokarmu ile jest potrzebne dzieciaczkowi. Możesz też mieć wrażenie że tego mleka jest dużo mniej bo minął Ci nawał. Ja tak miałam i też się martwiłam, ale zupełnie bezzasadnie:-) Moja mała już 6 miesiecy jest na cycorku i bardzo ładnie przybiera :-) A dodam dla pocieszenia, że w dużej mierze karmię ją jedną piersią bo druga od samego początku jej nie odpowiadała :-) więc uszy do góry:-) nasze mleczarnie to istna magia:-)
 
Raczej nie marudzi więcej, ciężko mi stwierdzić :(
biegunka trzyma mnie jeszcze ale już mniej, jestem tym wszystkim załamana
 
Uszy do góry:-) wszystko będzie ok:-) pij dużo wody i napełniaj głowę super pozytywnymi myślami, bo tam siedzi większość naszych problemów. A jak nie będzie przechodzić to może wybierz się do lekarza pierwszego kontaktu niech coś doradzi:-)
 
reklama
@Kate2106 dla uzupelnienia elektrolity czesto trudno sie wchlaniaja. Lepiej sie sprawdza wibowit bobas lub junior. 2saszetki na dobe mozesz wypijac. Mi bardzo pomaga nawet przy karmieniu. A jestem w ciazy, wiec mleka mam mniej. Ale to dziala. Nie odwadniam sie, ani nie mam anemii. Zawsze jak mi slabo, czy mam biegunke, to wibowit ratuje mi skore
 
Do góry