reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy ospa!

magdalenakowalska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2009
Postów
39
Witajcie czy możecie mi odpowiedzieć na pytanie jeżeli chodzi o ospę... mój 3-letni syn nie miał jeszcze ospy jeżeli by dostał, to czy jest zagrożenie dla mnie? jestem w 22-tygodniu ciąży, a półpasiec też na tym etapie ciąży jest dla mnie niebezpieczny???
 
reklama
Półpasiec to wirus, i jak każdy wirus bywa niebezpieczny więc najlepiej do lekarza, bo sama choroba przebiega dość łagodnie ale powikłania mogą mieć gorsze skutki.Lekarz będzie wiedział najlepiej.Powodzenia.
 
przed ciążą powinno się zrobic test....no bynajmnij lekarz powinien o tym powiedziec, niby sie mówi że niebezpieczne do 3 miesiaca jest....alelepiej uważac, takie moje zdanie
 
Do góry