reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy!!!pierwsza cesarka,czy druga tez?

anka nie obrażaj mnie nie piszę bzdur, piszę jak było u mnie w szpitalu i koleżanek w innych dzieci były podawane na 3 lub 4 dobę na noc wcześniej były przynoszone tylko do karmienia, może miałaś ketonal więc możesz się cwaniakować teraz, musisz wziąść pod uwagę,że każda kobieta jest inna, mnie bolało okropnie,ale ani razu leku nie brałam jak inne paniusie które chciały cc , a później jechały na ketonalu, poza tym w dzień w dzień co 15 mim prawie chodziłam do syna do pielęgniarek a nie było wcale blisko i nie wiesz jak się czułam po więc nie komentuj, to nie jest żadne użalanie się nad sobą, i cc powtórzyłabym kilkakroć żeby był mój syn i wycierpiałabym ten ból, że masz 41 lat nie znaczy,że musisz być bardziej schorowana i zachowuj się na te 41 lat

Rena nie chodziło o wyspanie ,płakałam i przeżywałam,że inne matki po sn mają przy sobie, a mój nie jest, starałam się o dziecko i nie było łatwo także, Alan był dla mnie wszystkim i przy nim o bólu zawsze zapominałam.

Pysia w tym szpitalu tak jest,że twierdzą,że nie da się rady, kochane u nas w szpitalu po cc dostaję się tylko paracytamol i adie, a wiem,że w innych jest ketonal także ból nie jest tak ostry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja też po cc dziecko dostałam dopiero na 3 noc całą. albo i nawet na 4 noc dokładnie nie pamiętam. a tak dostałam dziecko na cały dzień dopiero 2 doby po cc. i wiecie co dziękuje, że tak było. bo po cc chodziłam po ścianach.
 
romide to tak jak ja dobrze to ujęłaś "chodziłam po ścianach" nie każdy szpital bez płacenia za cc uśmierza ból chociaż powinien, jak widać w moim i twoim przypadku trafiliśmy do kiepskich szpitali, dlatego powiedziałam nigdy więcej tam gdzie rodziłam nawet zapłacę byle by ból po cc był znośmy, a nie zabijający
 
przeciez kazdy jest inny i inaczej reaguje na bol, prawda? tymbardziej ze CC to jakby nie bylo ingerencja chirurgiczna. moze sie myle, bo jeszcze nie rodzilam, ale sadze ze chyba bol po CC jest gorszy, i sadze ze nie ma sie co tutaj porownywac co do bolu czy innych doswiadczen z CC, SN. najwazniejsze jest tu dziecko, a ja moge sobie troche pocierpiec, kiedys bol minie ;).
 
andżelika nie obrażaj mnie bo nie cwaniakuję :rofl2: ketonal to wiesz... działa albo i nie, zresztą nie jechałam na nim. Po prostu jak czytam o chodzeniu po ścianach to widzę takie kobiety, które zgięte w pół snuły się po oddziale i jęczały jak to strasznie boli. Musi boleć bo to operacja i to nie jest powód żeby wyć po kątach czy nie móc się wyprostować i zająć dzieckiem. CC to nic miłego a robienie jej na żądanie to lekkie upośledzenie w myśleniu więc przypadkiem nie sugeruj, że ją chciałam :)))) Poza tym NFZ płaci za CC a nie za szczególną opiekę nad pacjentkami :)))
Zachowuj się dojrzale jak na matkę polkę przystało :))))
 
anka skoro NFZ płaci za cc to powinni i podawać leki przeciw bólowe prawda i to nie jest specjalna opieka nad jednym pacjentem, akurat cc miała moja koleżanka i dwie kuzynki każda chwaliła,bo płaciła, po pierwsze wstały po 24godz nie czuje ani trochę bólu fakt trzy dni nie karmiły, bo po lekach nie mogły, także jest różnica jeśli się płaci i jest specjalna opieka :confused2: sory ty pierwsza zachowałaś się nie kulturalnie obrażając mnie,że użalam się nad sobą więc nie mów mi ,że się źle zachowuję jesteś starsza więc powinnaś sama wiedzieć jak życie uczy,że każdy jest inny, gdyby to ode mnie zależało chciałabym mieć dziecko od razu przy nim ból mijał, bo myślałam tylko o nim,ale u nas w szpitalu jest inaczej, a poza tym nie wiesz ile przeżyłam więc nie pisz mi jaką jestem matką! I może podziękujmy sobie za komentarze we dwie i finał, bo po co wypisywać do siebie i robić zwątka atrakcje. Jak lubisz kogoś posty krytykować to załóż sobie taki wątek.

Kłaczek masz racje ból przy sn jest od razu szwagierka mówiła,że chciała przez okno wyskoczyć, a po cc znów rozłożony , bo po dłużej trwa, tak czy owak każdy jest inny zarówno po cc jak i po sn kobieta może cierpieć te co mają cc i sn mogą porównać.
 
Wstydzisz się bycia matką polką? ja nie.... wręcz dumna jestem z tego! Poza tym to niekulturalne wyrzucać starszej kobiecie wiek:-) I cóż... do poczucia humoru też trzeba dojrzeć :rofl2:
 
reklama
Do góry