reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy !!!Powrót ze szpitala i karmienie piersią po przerwie!!!Mama z infekcją gardła i antybiotykiem niemowlę 1 miesiąc i 2 tygodnie

Dołączył(a)
19 Styczeń 2019
Postów
3
Witam!
potrzebuję pomocy i informacji czy mogę zacząć karmić Maleństwo po ponownym powrocie ze szpitala ?
Dodam że będąc w szpitalu złapałam infekcję gardła a maleństwo jest na sztucznym mleku. Przyjmowane leki Ergotaminum.(od środy już nie przyjmuję)
Dodatkowo otrzymywałam antybiotyk Augmentin a teraz przez 3 dni mam przyjmować Taromentin.
czy od razu z infekcją mogę karmić córeczkę?(nie mam gorączki tylko boli mnie gardło i drapie)
 
reklama
Rozwiązanie
Potwierdzam powyższe! Będąc w szpitalu po porodzie dopytywałam o kp w chorobie itp położnej od laktacji i to wręcz wskazane. Dzidzia otrzymuje z mlekiem przeciwciała do walki z chorobą, która Cię dopadła. Dzięki temu uodparnia się na przyszłość :)
nie chciałabym skrzywdzić mojego słoneczka na które tak czekaliśmy:).Boję się żę mogę Maleństwu zaszkodzić a nie pomóc!!A nie złapie mojej infekcji jak jeszcze się rozwija u mnie?
dziękuję za informację
 
Karmiac przekazujesz mu przeciwciała, armię do walki z chorobą. Unikając kp nie dajesz dziecku tej broni a będąc chora i tak w pewien sposob narazasz dziecko, wszak pełno tych zarazków w domu (to nie przez mleko przechodza ) ;) tego nie unikniesz.
 
Potwierdzam powyższe! Będąc w szpitalu po porodzie dopytywałam o kp w chorobie itp położnej od laktacji i to wręcz wskazane. Dzidzia otrzymuje z mlekiem przeciwciała do walki z chorobą, która Cię dopadła. Dzięki temu uodparnia się na przyszłość :)
 
Rozwiązanie
Do góry