reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy! Pozytywna beta i krwawienie

reklama
Dziewczyny!!!! Beta hcg 100! Przyrost 175%
W sobotę 38 i krew ze skrzepami.

Co się dzieję????:confused::eek:
 
Ostatnia edycja:
Byłaś u lekarza lub na ip? Jak było to krwawienie ?? Bo albo to był jakiś krwiak ,albo nie oczyscilas sie do końca, ale to badanie moze potwierdzić
Szczerze to lekarz jak usłyszał, że mam delikatną drugą kreskę w dniu okresu i zaczynam plamienie to stwierdził, żebym nie robila sobie nadziei i to pewnie okres idzie, potem jak zrobiłam betę to powiedział, że skoro było regularne krwawienie, niska beta to on moze dać duphaston i prosił sprawdzić przyrost. Byłam na 100%pewna, że dziś zobaczę niski przyrost lub w ogóle bete poniżej 5. Jutro o 8 mam wizyte w gabinecie, zbada mnie i zobaczymy co dalej. Od piatku leżę i się prawie nie ruszam... sama już nie wiem co się dzieję z moim ciałem...:szok:
 
Szczerze to lekarz jak usłyszał, że mam delikatną drugą kreskę w dniu okresu i zaczynam plamienie to stwierdził, żebym nie robila sobie nadziei i to pewnie okres idzie, potem jak zrobiłam betę to powiedział, że skoro było regularne krwawienie, niska beta to on moze dać duphaston i prosił sprawdzić przyrost. Byłam na 100%pewna, że dziś zobaczę niski przyrost lub w ogóle bete poniżej 5. Jutro o 8 mam wizyte w gabinecie, zbada mnie i zobaczymy co dalej. Od piatku leżę i się prawie nie ruszam... sama już nie wiem co się dzieję z moim ciałem...:szok:
Dobrze ze masz wizytę, ale juz nie krwawisz ??
 
Nie, tylko małe plamienie. W zasadzie żywa krew była przez 24h, potem wszedł duphaston 3x1. Pewnie to hamuje... mam nadzieję, że jutro się czegoś dowiem, bo sama nie wiem co o tym myśleć. Przy takiej becie przecież na usg nic nie zobaczy, więc pewnie muszę czekać... trudno jest leżeć i pracować jednocześnie:baffled:
 
Gin nic nie widział, powiedział żebym przyszła w piątek, wtedy będzie 5 tydzien i juz MUSI cos być na usg. Jutro znowu beta. Dziewczyny, pomocy! :sad::sad:
 
Gin nic nie widział, powiedział żebym przyszła w piątek, wtedy będzie 5 tydzien i juz MUSI cos być na usg. Jutro znowu beta. Dziewczyny, pomocy! :sad::sad:
Spokojnie! U tak młodej ciąży może jeszcze nic nie być widać! Dlatego większość ciężarnych na pierwszą wizytę idzie dopiero około 7 tygodnia - bo wtedy też już jest serduszko. :) Także zwyczajnie gin mógl jeszcze nic nie widzieć, bo za wcześnie. Wydaje mi się, że nawet w piątek może być za wcześnie... Może co najwyżej pęcherzyk zobaczyć w macicy, ale niekoniecznie. Nie martw się i nie stresuj!
Ja w pierwszej ciąży miałam brązowe plamienia prawie cały I trymestr mimo brania duphastonu, luteiny. Córka kończy w piątek 5 lat. :)
Nie nakręcaj się w żadną stronę. Nie myśl, że będzie źle i w ogóle. Spokojnie. Zobacz, jaki będzie przyrost bety. :)
Przytulam mocno!
 
reklama
Póki co miałas przeciez ok przyrost. :) A krew ze skrzepami - mogła się macica oczyszczać, moglo się endometrium złuszczyć tam, gdzie nie ma zarodka (nawet trzy miesiące mogą być takie hece), mogłaś mieć krwiak. :)
 
Do góry