reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy! Pozytywna beta i krwawienie

Hej,

Nie tracę nadziei! Dziś beta 300 czyli przyrost 209% :eek: :szok: jutro mam wizytę u ginka, bo uparł się że chce zobaczyć pęcherzyk. Zobaczymy czy sie uda przy równo 5 tyg. Może naprawdę tym razem się uda? Aż boję się w to uwierzyć.
Dzięki dziewczyny za wsparcie :*
 
reklama
Byłam u doktora. 5 tc brak pecherzyka, endo 3mm i tyle. Wieczorem pojawiło się skąpe brązowe plamiemie. Nie wiem czy po badaniu czy zaczyna się poronienie.... mam we wtorek zrobić bete i pojawic się w środę na wizytę. Pewnie ciąża pozamaciczna...
 
Dzięki Kochane za pamięć , we wtorek mialam usg, pani najpierw zdziwiona po co przyszłama jak jej streściłam sytuacje i zajrzała w usg to stwierdziła, że nic nie widzi, beta pewnie sie zatrzymała, moge czekac na poronienie. Po usg dostalam wynik bety ok 1100 jednostek, czyli wzrost ponad 100% od niedzieli!!!!:szok:
Radość nie trwała długo bo wieczorem zaczęłam płamić na czerwono. Ide dziś ponownie na betę i USG. Wiecie co jest najgorsze? Że lekarze dają i odbierają mi nadzieję. Jedna powiedziała, że jak miałam krwawienie okołokresowe to wtedy mogłam poronić, a część komsówki zostało i rośnie sobie teraz.... inni mówią, że jest możliwe, że to pozamaciczna.... przy jakiej becie najpóźniej musi pojawić się pecherzyk? :(
 
Niestety, wątek można zamknąć... ciążę znaleziona w jajniku, jadę z USG do szpitala... mam wrażenie, że już nigdy nie uda mi sie donosić ciąży..
 
reklama
Do góry