reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Pomocy- praca a bobas

jamajka*

Zaangażowana w BB
Miasto
sosnowiec
Rozwiązania
0
Dziewczyny mam pytanko wróciłam tydzień temu do pracy zależało mi by wrócić na zmiany 12 godzinne nocka dniówka dwa dni wolne ale powiedziano mi że nie mogę bo karmię i mój syn jest za mały (ma 6 miesięcy), kazano mi przynieść zaświadczenie że karmię piersią i tak zrobiłam. Teraz się dowiedziałam ze zmiany 8 godzinne z dwoma przerwami na karmienie to tylko przywilej z którego mogę ale nie muszę skorzystać . Jestem teraz wściekł bo moje wypłata jest bardzo mała przez te dyżury 8 godzinne.Czy któraś z was miała też taki problem że w pracy nie pozwolono jej przejść na zmiany 12 godzinne. Pomóżcie

reklama

myszor78

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ktos Cię robi w balona. Ja też mogę brać dyżury, więc wiem jak to wygląda. Do 4.roku życia dziecka kobieta jest chroniona przed praca nocną, stąd pewnie zakazano Ci 12-godz. zmian, ale z drugiej strony prawo mowi, że jesli wyrazisz pisemnie zgodę na taką pracę, to pracodawcy nic do tego, że masz małe dziecko. Chyba Cie trochę wrobiono każąc przynieść to zaświadczenie o karmieniu...

jamajka*

Zaangażowana w BB
Miasto
sosnowiec
Rozwiązania
0
Pracuje dopiero 12 dni. Czy jak teraz przyniosę zaświadczenie że przestałam karmić piersią i że bardzo proszę o przeniesienie mnie na zmiany 12 godzinne to dyrekcja może się nie zgodzić??

Różyczka75

z ogrodu...
Miasto
inąd...
Rozwiązania
0
Jamajka- dwie półgodzinne przerwy na karmienie ci przysługują z mocy prawa, u mnie w zakładzie pracy tylko właściwie do formalności pisałam "prośbę" o ich wykorzystanie, nawet nie musiałam czekac na zgodę pracodawcy. W moim zakładzie pracy nie musiałam dostarczać zaswiadczenia od ginekologa, ale wiem że moja siostra, ktora pracuje w administracji na kopalnii musiała takowe dostarczyć..:tak:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry