reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMOCY!!!Problemy z laktacją

Jestem przykładem , że odciąganie mleka pomaga

rozbudowuję sobie dzięki temu laktację, dodatkowo jak jestem u synka często go przystawiam i mleczka jest coraz więcej :-)

oby tak dalej

Mam tylko pytanie w nocy wstaję tylko raz na odciąganie , czy są szanse że jak mały wróci, że w nocy też będę go mogła karmić tylko piersią?

no pewnie że tak.
 
reklama
Witam:)

Zauważyłam u siebie, iż mam coraz to mniej mleka. Córcia mi się krzywi, pręży, płacze bo mleko nie leci.
Potrafi dwa cycusie wciągnąć i mało. Próbowałam dokarmiać, niestety mleko sztuczne pluje drże ją na wymioty.
Już sama nie wiem co mam robić. :-(
 
Ja wprowadzam nowości - narazie to raz dziennie i to w trakcie karmienia.
A co od odciągania mleka to nie ma szans.
Jedynie po nocy.
Dziś zaczęłam córce mieszać moje z modyfikowanym i to mąż podawał bo odemnie nie chciała.
Mąż był na urlopie, ale jutro wraca do pracy więc nie wiem jak będzie z tym mieszaniem, czy wogóle odemnie nadal nie będzie chciała pić z butli.:/
 
Ja też mam mało mleka, kiedyś jeden cyc starczył a teraz z dwóch jest mało czasem :-(

zamówiłam już granulki homeopatyczne na laktację i zobaczymy

i tak mam więcej mleka niż wcześniej
 
U mnie było dokładnie tak samo - w nocy wstawałam i ściągałam mleko bo miałam piersi twarde jak kamień.
Teraz rano jak się budzę to nie ma z czego za bardzo ściągnąć.
A co to za granulki?
Ktoś Ci polecił?
Ja piję ziółka na laktację - kimnek, anyż, koper, babka piaskowa wąskolistna i rumianek.
 
reklama
napisze potem czy działają
ja je sobie zostawiam jak już będzie synuś w domku

herbatki na laktację mi pomogły ;-)
 
Do góry