reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy roczne dziecko przestalo pic mleko !!!

reklama
dziecko ze skazą białkową około roczku wychodzi z tej alergii więc może zacznij próbować nabiału a poza tym dla roczniaka mleko co 3h????a gdzie inne pokarmy?????

aaaa i czy ma wstręt na wszystkie pokarmy czy tylko na mleko - zrobiło się niejadkiem????

wszedzie gdzie czytalam lub pytalam opini 2 pediatrow to mowia ze dzieci ze skaza wychadza ok 3 lat ale jest to sprawa indywidualna dla kazdego dziecka
a mleczko dostaje co 3-4 h bo sie domagala
oczywiscie ze jej desery obiadki kaszke manna itp ale mleczko musialo byc
a teraz nic nie chce jesc 2 lyzeczki obiadku 1 lyzka kaszki mannej i takie jej jedzienie 1 herbatnik jakis chrupek kukurdziany i basta
 
pchełka skoro mala nie ma apetytu to moze zagladnij jej do buzi moze to ząbki? ewentualnie jesli to nie to idź do waszego pediatry wapń jest potrzebny małemu dziecku a skoro córa nie moze jeść produktów mlecznych typu zwykły jogurt to lekarz powinien cos doradzić
 
i nie przejmuj się tak może po prostu dość ma już tego jedzenia:) skoro wcześniej popijała obiad 180ml mleka to na pewno ma zapasy:) a lekarza zapytaj jak to wapno uzupełnić
 
kochana byłam wczoraj u pediatry i nie chce mi zmienic mleka
unhappy.gif

mowi ze pepti jest najlepsze i basta
szkoda slów

ja przeczytalam wczoraj ze mozna zrobic dziecku jajecznice z jednego jajka na prawdziwym maselku
i wlasnie jest to dobre dla dzieci z alergia badz ze skłonnoscia do alergi

zrobilam jej wieczorem wsunela wszystko !!
i nic zadnej wysypki wiec chociaz troche wapna hehe
mleka dalej nic
unhappy.gif

boje sie troszke na wlasna odpowiedzialnosc zmieniac

a co do rzeczy ktore dzieci ze skaza moga jesc to jest przechlapane
unhappy.gif


zero jogurtów itp szkoda gadac
 
lepiej tego mleka nie zmieniaj.
ładnie, że zjadła jajecznicę (u nas marzenie ściętej głowy:))
Przyszło mi do głowy, że sinlac na pewno jest w wapń wzbogacany a z niego to można cuda wyczarować (bo w formie kaszki pewnie nie ruszy taki roczniak) ja robiłam z sinlaca nawet pierogi z truskawkami.
No i mleko sojowe - chyba też by nie zaszkodziło - piją je dzieci ze skaza właśnie. A gdybyś zrobiła z mleka sojowego naleśniki nie zjadła by??
 
reklama
Przyszło mi do głowy, że sinlac na pewno jest w wapń wzbogacany a z niego to można cuda wyczarować
No i mleko sojowe - chyba też by nie zaszkodziło - piją je dzieci ze skaza właśnie. A gdybyś zrobiła z mleka sojowego naleśniki nie zjadła by??
a to mleczko sojowe mozna gotowac??

i jakie najlepiej kupic ?

a ten sinlack to mleko modyfikowane ?? nie mam pojecia co to jest :-( i tez mozna gotowac ?
 
Do góry