reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy roczne dziecko przestalo pic mleko !!!

sinlac to kaszka bez mleka (bardzo polecana przez moja p doktor) Nestlé Polska SA - Dziecko
tu masz taki wątek z innego forum gdzie mamy podają przepisy nawet budyń bez mleka jest:)
Przepis z produktem-SINLAC(Nestle) - Forum Polki.pl
Jak poszperasz w necie to więcej znajdziesz jeszcze.
A mleko sojowe ja dodaję tylko do kawy i można je gotować - ale nie trzeba bo to tak jak uht jest pakowane w kartoniki i można pic prosto z kartonika.
Nie wiem, które najlepsze bo nie ma za dużego wyboru uważaj tylko na smakowe bo mają cukier. (Są też budynie sojowe i nawet krówki dla biedaków ze skazą - krówki dobre, budyniu nie próbowałam)

Przepisy
 
reklama
pchelka moj Milosz dokladnie tak samo odstawil bebilon pepti, tez ma skaze i dodatkowo alergie na gluten wiec jego dieta jest strasznie okrojona. Mi moja pediatra nie kazala go zmuszac do mleka, a wapn podawac w syropie a pozostale skladniki zawiera miesko, wolowina, drob... od dzis mam sinlac, jest to taki produkt zbozowy- jak mąka, zrobilam mu na wodzie i jako tako jadl ale bez entuzjazmu, z kolei robilam nalesniki na napoju sojowym z biedronki i bardzo mu smakuja ale okazalo sie ze na soje tez ma uczulenie
 
Humana SL jest sojowa. dla dzieci ze skaza ,wiec na recepte. jest troche slodsza niz Bebilon pepti.
w chwilach marudzenia z mlekiem , przemycam te humane w nalesnikach czymocze w niej pokruszona bułkę.
 
Do góry