reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Pomocy. Szwy po nacinaniu

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Oliwia1922, 14 Sierpień 2018.

1. Oliwia1922

Oliwia1922

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam. 3 tygodnie temu urodziłam córkę. Przy porodzie zostałam nacinana. Lekarz mówił że zostały założone szwy rozpuszczalne. Tydzień temu szwy na zewnątrz same się rozpuscily a część wyszła ale szwy wewnątrz nadal są i nie wygląda na to żeby same chciały się rozpuścić Miała któras z was podobna sytuację ? Po jakim czasie szwy wewnątrz powinny się rozpuścić

2. sawcia92

sawcia92 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Moje szwy wewnątrz zaczęły rozpuszczać się 5 tygodni po porodzie, a ostatnie wypadły dopiero jakoś 7 -8 tygodni po :/

3. reklama
  4. Tsundere

Tsundere Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    A jak wygląda rana? Jest duża opuchlizna? Widzisz, że jakiś fragment ciała jest... niedopasowany, czy na oko coś w szwie nie tak? Jeżeli z rany nic się nie sączy, nie odczuwasz dużego bólu, to daj sobie jeszcze czas. I nie stój za dużo, kładź się i wietrz kiedy możesz.
    Szew może puści później, jeśli dookoła niego nic nie dzieje się (opuchlizna, ropa), to jest ok. I tak po porodzie powinnaś iść na kontrolę do gina, więc nak będziesz miała wątpliwości, to udaj się trochę wcześniej.

5. Oliwia1922

Oliwia1922

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wszystko z raną jest wporzadku. Goi się dobrze tylko te szwy nie zaczynają się rozpuszac

6. Tsundere

Tsundere Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    Każdy ma inne tempo regeneracji, daj sobie więcej czasu. Dopóki nie zobaczysz, że w miejscu szwu nie robi się coś innego niż w pozostałych miejscach to jest ok.
    Ja też długo chodziłam ze szwami, a że początkowo dużo stałam i łaziłam, to i opuchlizna długo się utrzymywała :/

Poleć forum