reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy-Wynik hcg 11dpo za wcześnie?

Ciociaklocia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2020
Postów
55
Dziewczyny mam problem, otóż staramy sie z mężem od roku o dzidzię, ale niestety bezskutecznie, po pół roku wprawdzie był cień szansy, blada kreseczka, tydzień spóźnienia @ ale za niski progesteron i doszło do samoistnego poronienia. Teraz już jestem mądrzejsza, po wielu wynikach badań. Zbiłam tsh z 4,5 na 1,25 (biorę euthyrox 50), od owulacji przez 10dni biorę duphaston aby podwyższyć progesteron i ewentualnie podtrzymać ciążę. Niestety jak do tej pory nic. W ostatnim cyklu zrobiłam badanie prolaktyny, wyszła podwyższona, otrzymałam dostinex(którego jeszcze nie wzięłam bo byłam w momencie owulacji gdy mi go przepisano).
Owulacja była 5/6 czerwca, do wczoraj brałam duphaston, dzisiaj rano test z moczu - negatywny, test hcg <2(norma w lab <4), pierwszy raz w życiu go robiłam, bo tak mi zaleciła ginekolog, ale czy aby nie za wcześnie aby dowiedzieć sie czy jest ciąża? Teoretycznie powinnam już odstawić duphaston(bo bierze się go przez 10dni tylko) i czekać na @,ale nurtuje mnie bardzo ważna rzecz - mam jutro umówione badanie, rezonans stawu kolanowego, czy mogę to badanie zrobić? Ta beta hcg już nie ma szans wzrosnąć? Bo jeśli bym była w ciąży to rezonansu zrobić nie mogę, a czekałam na to badanie bardzo długo. Podpowiedzcie dziewczyny czy u was się przydarzyło że hcg wzrosło dopiero po 12dniu?
 
reklama
cudnie, ciesze się

jak dlugie masz cykle? kiedy mialas owu? a wczesniejsze testy jak wychodzily?
Cykle mam 27-31 dni. Pierwszy pozytywny test owu mialam 16 dnia cyklu wiec owulacja pewnie byla 17-18 dnia cyklu. Okres powinnam dostac jutro planowo. Pierwszy test ciazowy o czulosci 25 zrobilam w zeszla srode (26 dzien cyklu), ale tak jak Wam pisalam negatyw. Dzisiaj mam drugi dzien brazowych plamien. Niewiele tego, doslownie tylko przy podcieraniu, wkladka czysta. Zaniepokojona pobieglam po drugi test o czulosci 15 i wysza cieniutka kreska. Odczekam teraz pare dni i powtorze test, zobacze jak bedzie :)
 
reklama
Cykle mam 27-31 dni. Pierwszy pozytywny test owu mialam 16 dnia cyklu wiec owulacja pewnie byla 17-18 dnia cyklu. Okres powinnam dostac jutro planowo. Pierwszy test ciazowy o czulosci 25 zrobilam w zeszla srode (26 dzien cyklu), ale tak jak Wam pisalam negatyw. Dzisiaj mam drugi dzien brazowych plamien. Niewiele tego, doslownie tylko przy podcieraniu, wkladka czysta. Zaniepokojona pobieglam po drugi test o czulosci 15 i wysza cieniutka kreska. Odczekam teraz pare dni i powtorze test, zobacze jak bedzie :)
Masz foto testu?
 
widzicie tu jakiś cień cienia?
 

Załączniki

  • test.jpeg
    test.jpeg
    65,8 KB · Wyświetleń: 249
reklama
Dziewczyny po dwóch dniach przejrzałam wasze wiadomości,
Cykle mam 27-31 dni. Pierwszy pozytywny test owu mialam 16 dnia cyklu wiec owulacja pewnie byla 17-18 dnia cyklu. Okres powinnam dostac jutro planowo. Pierwszy test ciazowy o czulosci 25 zrobilam w zeszla srode (26 dzien cyklu), ale tak jak Wam pisalam negatyw. Dzisiaj mam drugi dzien brazowych plamien. Niewiele tego, doslownie tylko przy podcieraniu, wkladka czysta. Zaniepokojona pobieglam po drugi test o czulosci 15 i wysza cieniutka kreska. Odczekam teraz pare dni i powtorze test, zobacze jak bedzie :)
Ale super!!! 😁Trzymam kciuki☺️
 
Do góry