reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

Dołączył(a)
17 Styczeń 2019
Postów
7
Hej dziewczyny mam taki problem. Brałam tabletki antykoncepcyjne z jakiś rok czasu. Od ok. 2 tygodni odrzuciłam je już całkiem, ponieważ staramy się o dzidziusia. Jaka jest szansa na to bym zaszła ciążę? Jakieś pierwsze objawy które mogą mi dokuczac? Proszę o pomoc. Dziękuję
 
reklama
Ciężko stwierdzić jakie objawy u Ciebie będą świadczyć o ciąży.
U mnie była to sennosc, drażliwość, zmęczenie, częste siusianie, obolałe kości, tkliwe piersi, metaliczny posmak w ustach i mdłości.
Ale Ty nie musisz mieć żadnego z nich.
To bardzo indywidualna kwestia.

Najlepiej sprawdzić poziom hcg
 
No ja przez cały miesiąc nie wiedziałam że mogę być w ciąży nawet. Zero objawów, dopiero ze dwa dni przez okresem zaczęły się pojawiać objawy ALE i tak wyglądały jak te normalne na okres. Jakiś delikatny ból piersi, podbrzusza jak zawsze. A dopiero po tygodniu od spóźniającego się okresu zaczęło się nasilać - senność, wzdęcia, ciągnięcie i kłucie podbrzusza, bolesność piersi itp.
Więc przed okresem to nie ma się czasem co doszukiwać objawów ciąży. :)
 
Powiem ci tak jak mi ginka powiedziała...szansa jest duża przez pierwsze 3 MSC po odstawieniu. U niektórych jajniki od razu podejmują normalne funkcjonowanie u niektórych po 1 miesiączce po.
Mi się udało zajść w 1 cyklu po odstawieniu :) ale mam zespół policystycznych jajników dlatego miałam od razu próbować...a objawów na początku samym nie miałam...później tylko jak na @, więc reguły nie ma. Powodzenia życzę :)
 
myślę, że Twój organizm musi się oczyścić z tej chemii po tabletkach, za krótki czas :(
ale starajcie się, trzymam kciuki :) :rolleyes2::happy2::yes:
 
reklama
Do góry