reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy. Test ciążowy

Dołączył(a)
25 Luty 2018
Postów
13
Witam . Otóż sytuacja wygląda tak. Zrobiłam test ciążowy po ok. 10 minutach schowalam go, ponieważ wyszedł negatywnie po 1h wyciągam go z torebki żeby go wyrzucić a tam takie coś (zdjęcie). Dodam że staram się o dziecko. Czy według was to 2 kreski? Pomocy bo oszaleje.
20190122_122037.jpeg
 
reklama
Wez ulotkę i przeczytaj ją uważnie. Jeśli odczytałas wynik w nieprawidłowy sposób zrób test ponownie.
 
Wez ulotkę i przeczytaj ją uważnie. Jeśli odczytałas wynik w nieprawidłowy sposób zrób test ponownie.
Właśnie piszę żeby odczytywać wynik do 10 minut i tak patrzyłam nic nie było. Wyjmuje test a tam 2 kreski.. Strasznie chciałabym żeby się udało. Dlatego powtórzę test na weekendzie bo teraz nie mam możliwości
 
Hmm kreska jest ale jakas taka szara,ile jestes po/przed okresem?czasem jak sie zostawi test to sie takie jakby zacieki robia,mialam pare razy blada ale ciazy nie bylo.powodzenia
 
Hmm kreska jest ale jakas taka szara,ile jestes po/przed okresem?czasem jak sie zostawi test to sie takie jakby zacieki robia,mialam pare razy blada ale ciazy nie bylo.powodzenia
Przed okresem jestem jakieś 10 dni.. Właśnie stresuje się. A skłoniło mnie to do zrobienia testu że mam powiększone piersi i kilka razy coś mi pocieklo z nich taki bezbarwny płyn.
 
Przed okresem jestem jakieś 10 dni.. Właśnie stresuje się. A skłoniło mnie to do zrobienia testu że mam powiększone piersi i kilka razy coś mi pocieklo z nich taki bezbarwny płyn.
A ile dni po ew. owulacji? Test warto robić nie wcześniej niż 12-14 dni po (droga do macicy plus wzrost bety hcg) gdyż może wyjść fałszywie negatywny.
 
test odczytany po godzinie jest nieważny. liczy się wynik odczytany w czasie podanym na ulotce testu, więc wynik negatywny
to oczywiście nie oznacza, że nie jesteś w ciąży ;). skoro do okresu 10 dni jeszcze to może być na test za wcześnie po prostu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam . Otóż sytuacja wygląda tak. Zrobiłam test ciążowy po ok. 10 minutach schowalam go, ponieważ wyszedł negatywnie po 1h wyciągam go z torebki żeby go wyrzucić a tam takie coś (zdjęcie). Dodam że staram się o dziecko. Czy według was to 2 kreski? Pomocy bo oszaleje. Zobacz załącznik 936369

Druga kreska jest jak byk[emoji106]pytanie czy to kreska po owulacji czy juz ciazowa z poprzedniego miesiaca.Testy owulacyjne wychwytuja tez hormony ciazowe i test ciazowe wychwytuja owulacyjne. Oczywiscie nikomu tej metody nie polecam.Jak masz czas idz na Bete HCG i za pare godz bedzie wszystko jasne.Powodzenia[emoji173]️
 
Do góry