reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

Dołączył(a)
19 Kwiecień 2019
Postów
6
Czy na tych testach są blade plusiki czy mam zwidy?
 

Załączniki

  • DSC_0106.JPG
    DSC_0106.JPG
    1,2 MB · Wyświetleń: 234
reklama
Pozwolilam sobie edytować zdjecie i nawet duzo trudu nie wlozylam w to zeby wyostrzyc plusiki. Takze proponuję badanie krwi bhcg a ze ida swieta to moze. Jeszcze jeden test tak za dwa. Trzy dni
 
Pozwolilam sobie edytować zdjecie i nawet duzo trudu nie wlozylam w to zeby wyostrzyc plusiki. Takze proponuję badanie krwi bhcg a ze ida swieta to moze. Jeszcze jeden test tak za dwa. Trzy dni
Problem w tym, że od miesięcy nie mam okresu,. Mam problem z tarczyca i w ogóle z hormonami, więc jeśli to naprawdę ciąża to jest cudem. Wiem jedynie kiedy kochałam się z mężem. Dam chyba narazie na wstrzymanie i powtórzę test tak jak radzisz za kilka dni. Dziękuję
 
reklama
Zrób za 2 dni rano z porannego moczu z tej samej firmy i zobacz czy kreska ciemnieje. Ta intensywność kreski też często zależy od rodzaju testu. Ja kreseczkę widzę.
 
reklama
Do góry