reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy :)

agusia871

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2017
Postów
44
Jestem w 34 dc i okresu brak. wczoraj robione dwa testy oba pozytywne. Dzis robilam bet hcg i 5206mlu według norm z laboratorium wychodzi 5 tydzien. Czy ten wynik bety moze świadczyć o ciąży? Jutro powtarzam badanie bety zeby widziec przyrost.Dodam ze dzis byłam u ginekologa widział na usg pecherzyk ale nie widać narazie zarodka. Bojęsie czy to nie jakas ciąża pozamaciczna:( Dziekuje <3
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na tak wczesnym etapie nie widać jeszcze zarodka ,beta fajna wysoka ,powtórz bete zobacz przyrost i za tydzień znowu do gina już pewnie coś zobaczy a może nawet usłyszysz ;)
 
Na tak wczesnym etapie nie widać jeszcze zarodka ,beta fajna wysoka ,powtórz bete zobacz przyrost i za tydzień znowu do gina już pewnie coś zobaczy a może nawet usłyszysz ;)
a czy w ciazy pozamacicznej moze byc tak wysokie beta? trafiłam na niezbyt fajnego lekarza. i jak tylko okaże sie ze jestem w ciąży ide do innego lekarza.
 
a czy w ciazy pozamacicznej moze byc tak wysokie beta? trafiłam na niezbyt fajnego lekarza. i jak tylko okaże sie ze jestem w ciąży ide do innego lekarza.
Napisałam Ci wcześniej, że skoro lekarz widział pęcherzyk w macicy to znaczy, że nie ma pozamacicznej. Jaki jeszcze potrzebujesz dowód na to, że jesteś w ciaży? Beta i lekarz daje 100 % pewności.
 
reklama
reklama
Napisałam Ci wcześniej, że skoro lekarz widział pęcherzyk w macicy to znaczy, że nie ma pozamacicznej. Jaki jeszcze potrzebujesz dowód na to, że jesteś w ciaży? Beta i lekarz daje 100 % pewności.
widziala pecherzyk zarodkowy w macicy. ale niepokoiło ja cos w jajowodzie. nie wiedziala co to. i dlatego kazała mi bete zrobic. dlatego martwie sie.
 
Do góry