reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy!!

Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
1
Mojej znajomej córeczka dostała wysypkę tylko po jednej stronie ciała. Jej partner był z dzieckiem u lekarza i najpierw powiedział że to potówki. Nadmienię że mieszkają w UK. Za drugim razem dał syrop antyhistamimowy i maść. Wygląda to jak różyczka ale lekarz nic nie powiedział.Nadmienię że nie jest to tak czerwone cały czas A utrzymuje się już 3ci tydzień. Nie ma tu gdzie mieszkają polskiego lekarza.
994875
20190703_081229.jpg
994876
20190703_081229.jpg
20190701_131130.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Mojej znajomej córeczka dostała wysypkę tylko po jednej stronie ciała. Jej partner był z dzieckiem u lekarza i najpierw powiedział że to potówki. Nadmienię że mieszkają w UK. Za drugim razem dał syrop antyhistamimowy i maść. Wygląda to jak różyczka ale lekarz nic nie powiedział.Nadmienię że nie jest to tak czerwone cały czas A utrzymuje się już 3ci tydzień. Nie ma tu gdzie mieszkają polskiego lekarza. Zobacz załącznik 994875Zobacz załącznik 994875Zobacz załącznik 994876Zobacz załącznik 994875Zobacz załącznik 994876
Kalia..niech kupią kalie i zrobią roztwór. Przemywać te miejsca lub wykąpać ją całą i zobaczyć. Dwa razy dziennie najlepiej. Potem posmarować bephanten-em ,.podać wapno w syropie i zyrtec. Wtedy zobaczyć czy da radę.
Mojej znajomej córeczka dostała wysypkę tylko po jednej stronie ciała. Jej partner był z dzieckiem u lekarza i najpierw powiedział że to potówki. Nadmienię że mieszkają w UK. Za drugim razem dał syrop antyhistamimowy i maść. Wygląda to jak różyczka ale lekarz nic nie powiedział.Nadmienię że nie jest to tak czerwone cały czas A utrzymuje się już 3ci tydzień. Nie ma tu gdzie mieszkają polskiego lekarza. Zobacz załącznik 994875Zobacz załącznik 994875Zobacz załącznik 994876Zobacz załącznik 994875Zobacz załącznik 994876

Wydaje mi się, że sama miałam coś podobnego, ale już jako osoba dorosła. Wygląda na pokrzywkę. U mnie to wędrowało po całym ciele. Czasem nawet białka oczu miałam zaczerwienione. Chwilę miałam tak na ręce, zaraz na nodze, swędziało okropnie. Ja z tym byłam na SORze, dostałam sterydowy zastrzyk na złagodzenie objawów plus używałam jakiś maści na swędzenie i delikatne mydełko. A nawet przez jakiś czas przemywałam to tylko wodą, bez żadnych środków myjących. Ale u mnie przeszło po kilku u dniach, terminy do dermatologa i alergologa były tak odległe, że już nigdy nie dowiedziałam się, czym była spowodowana ta pokrzywka. Ja podejrzewałam najprawdopodobniej nieumyte owoce (spryskane), którymi mnie poczęstowała znajoma. Zdrowie dziecka najważniejsze. Oby dostała się do normalnego lekarza!
 
Może to być pokrzywka, tak jak piszę koleżanka powyżej lub uczulenie. Ja sprawdzilabym jeszcze czy nie ma zadnych pasozytow bo tez moga sie pojawiac takie wikwyty skorne lub osutki opryszczkowej. Nie wiems ile dziecko ma lat ale najczesciej dotyka to dwulatkow. Najwazniejsze to trafic na dobrego lekarza.
 
Mojej znajomej córeczka dostała wysypkę tylko po jednej stronie ciała. Jej partner był z dzieckiem u lekarza i najpierw powiedział że to potówki. Nadmienię że mieszkają w UK. Za drugim razem dał syrop antyhistamimowy i maść. Wygląda to jak różyczka ale lekarz nic nie powiedział.Nadmienię że nie jest to tak czerwone cały czas A utrzymuje się już 3ci tydzień. Nie ma tu gdzie mieszkają polskiego lekarza. Zobacz załącznik 994875Zobacz załącznik 994875Zobacz załącznik 994876Zobacz załącznik 994875Zobacz załącznik 994876
Kalia..niech kupią kalie i zrobią roztwór. Przemywać te miejsca lub wykąpać ją całą i zobaczyć. Dwa razy dziennie najlepiej. Potem posmarować bephanten-em ,.podać wapno w syropie i zyrtec. Wtedy zobaczyć czy da radę.
 
Rozwiązanie
Do góry