reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy!!!!

monika1990000

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Listopad 2019
Postów
61
Witajcie. Okres miałam zawsze co 24-26dni. Okres miałam 9 maja A później 6 czerwca czyli 29 dni jak nigdy. Dzisiaj 24dc. Żadnego objawu okresu bólubrzucha i piersi jak zawsze. Mokro w pochwie i dziwne uczucie w brzuchu. Seks najprawdopodobniej wypadal w owulacje dwa dni przed i dwa dni po(+-)
 
reklama
reklama
Jak dla mnie to Ci się nie spóźnia, skoro ostatnio był po 29dniach ,to obstawiam że teraz tez tak może być, a skąd wiesz kiedy była owulacja ? Chodzisz na monitoring?
Nie trzeba chodzić na monitoring, dużo kobiet wie kiedy ma owulacje.

Nie wierzę za bardzo, że ludzie piszą na forach takie rzeczy, domyślam się, że do tego dorosła kobieta. Mam nadzieję, że to tylko głupie żarty.
Tak, w XXI wieku można kupić test i go po prostu zrobić. Nikt tu na forum nie odpowie czy jesteś w ciąży.
 
Do góry