reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy!!!

reklama
Ja miałam do 16 tc takie plamienia, póki nie jest tego dużo i nie jest to żywa krew , nic złego się nie dzieje.
 
Noe wkładaj sobie tam nic ! Nie sprawdzaj ! Nie jesteś od tego , normalne ze w ciazy wszystko jest bardziej ukrwione , zdarza się plamienie, ale.Twoje jest z Twojej winy , czekaj spokojnie na wizytę, a zobaczysz ze nie będzie żadnych plamien
Jak bralam luteine dopochwowo to tak czy inaczej musialam tam wkladac :( i po tym wiedzialam,ze mam duzo brazowego sluzu. Plamienia nie sa z mojej winy, na chwile obecna sprawdzilam moze z 2 razy i nic sie nie zmienilo,jest to samo jak bylam na luteinie dopochwowej,ciagle tyle samo brazowego sluzu.
 
Ja miałam przez ok tydzień brązowe plamienia .dużo odpoczywać nie denerwować się i luteina i powinno być ok.mi lekarz zawsze mówił że brązow się zdarzają gorsze są czysta krwią
Dziekuje, to jakies pocieszenie. Krwi poki co nie zauwazylam, tylko ten brazowy sluz :(
 
Jak bralam luteine dopochwowo to tak czy inaczej musialam tam wkladac :( i po tym wiedzialam,ze mam duzo brazowego sluzu. Plamienia nie sa z mojej winy, na chwile obecna sprawdzilam moze z 2 razy i nic sie nie zmienilo,jest to samo jak bylam na luteinie dopochwowej,ciagle tyle samo brazowego sluzu.
A czy kontaktowałaś się z lekarzem ? Plamienie sie zdarza ale jeśli jest cały czas , to warto to skonsultować
 
reklama
Ja miałam wlasnie w okolicy 5-6tc, do tego silne bóle brzucha i jajników. Dostałam duphaston i było ok. Co prawda pojawiają się u mnie sporadycznie takie pojedyncze plamienia ale tak jak mówię wszytsko jest ok :) w każdym razie musisz to skonsultować z lekarzem
 
Do góry