reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy!

Dołączył(a)
16 Grudzień 2020
Postów
3
Witam od 5 dni spóźnia mi się miesiączka, zamiast dostać miesiączki mam taki przeztoczysto mleczny śluz. Bardzo często chodzę do łazienki na siku.. Przed samym pojawieniem się miesiączki miałam suchość pochwy teraz na odwrót.. Bardzo wszystko mnie drażni można powiedzieć że wszystko i każdy.. Zrobiłam test wczoraj i wyszedł negatywny i teraz to ja nie wiem co to się dzieje??pomocy!?
 
reklama
Powtórz test z porannego moczu. I kup taki o czułości 10. Objawy mogą sugerować ciążę ale równie dobrze jakąś infekcje. Jeśli owulacja się przesunęła to test mógł nie wykryć ciąży. Dlatego najlepiej zrobić go z pierwszego siku albo zbadać w laboratorium HCG :)
 
Witam od 5 dni spóźnia mi się miesiączka, zamiast dostać miesiączki mam taki przeztoczysto mleczny śluz. Bardzo często chodzę do łazienki na siku.. Przed samym pojawieniem się miesiączki miałam suchość pochwy teraz na odwrót.. Bardzo wszystko mnie drażni można powiedzieć że wszystko i każdy.. Zrobiłam test wczoraj i wyszedł negatywny i teraz to ja nie wiem co to się dzieje??pomocy!?
Teraz jeszcze doszedl ból piersi i swędzenie i delikatne pobolewanie brzucha
 
reklama
Do góry