reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy!

Zosix

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Sierpień 2020
Postów
122
Hej . Witam :D
Przychodzę z takim problemem ze moja mała ma 3 ,5miesiaca , karmiona jest sztucznym mlekiem i tu pojawia się problem ! Od 3 dni jest totalny brak kupki! Wcześniej mała robiła kupkę raz dziennie , raz na dwa dni a teraz od 3 dni tylko śmierdzące baki . Dodam ze chętnie je , ma miękki brzuszek , jest trochę marudna ale to może przez ząbki i uszkodzone dziąsło ( zadrapała gryząc swoje paluszki ) chociaż ciężko mi powiedzieć . Stresuje się bo przechodziliśmy kolki i wiem już jak przeraźliwie może płakać a nie chcemy doprowadzić do zatwardzenia itp . Czy to normalne ? Czy moje jej jakoś pomóc czy po prostu poczekać ?
 
reklama
Jeżeli brzuch jest miękki, to chyba bym poczekała. Może jakiś masaż brzuszka? Wtedy bardzo często ruszają się jelita i pojawia się kupa 😊.
 
Dziękuje bardzo za odpowiedzi ! :D
Z woda to ciężko bo mała nie toleruje nic oprócz mleka a próbowałam herbatek i wody ale będziemy próbować ciagle . Masujemy brzuszek i czekamy z niecierpliwością . Mała jedyne co teraz widzę to przez sen kurczy nóżki i kręci główka ale śpi .
 
Dziękuje bardzo za odpowiedzi ! :D
Z woda to ciężko bo mała nie toleruje nic oprócz mleka a próbowałam herbatek i wody ale będziemy próbować ciagle . Masujemy brzuszek i czekamy z niecierpliwością . Mała jedyne co teraz widzę to przez sen kurczy nóżki i kręci główka ale śpi .
Nie dawaj takiemu małemu dziecku żadnych herbatek, sprobuj z czopkiem glicerynowym
 
Takie maluchy mogą nie robić kupy do 10 dni i jeżeli nie płacze, nie marudzi i je normalnie to ja bym nic nie podawała, żadnych herbatek czy czopków
 
reklama
Sytuacja wyglada tak ze mała wybrała sobie kupkowanie co 3 dni w środku nocy ! 😅 dziękuje za odpowiedzi
 
reklama
Do góry