reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

Wyczytałam, jak zaczęło mi to dokuczać :) moja siostra jak była w ciąży, tez odczuwała ból w okolicach jajników. A nawet gdyby to nie byly jajniki to napisałam równiez o innych objawach. Skąd zylki na piersiach chociażby nigdy wcześniej nie miałam
Może jesteś w ciąży. Natomiast nie świadczy o tym ani stary test ani żyłki na piersiach, ani bolące podbrzusze ani mdłości tym bardziej.
Jeśli jesteś w ciąży (i masz strasznego pecha bo trafiłaś na dwa wadliwe testy pod rząd) to jest to ciąża bardzo wczesna (o ile miesiączkujesz regularnie) i jako taka nie dawałaby objawów, bo te intensyfikują się wraz że wzrostem poziomu hormonów. Zrób test laboratoryjny. Przestań doszukiwać się objawów, które miała siostra, mama, sąsiadka. Możesz być w ciąży i nie mieć żadnych. Kobiety, które chcą być w ciąży a nie są mogą mieć wszystkie możliwe (i niemożliwe też) objawy ciąży.
 
reklama
Może jesteś w ciąży. Natomiast nie świadczy o tym ani stary test ani żyłki na piersiach, ani bolące podbrzusze ani mdłości tym bardziej.
Jeśli jesteś w ciąży (i masz strasznego pecha bo trafiłaś na dwa wadliwe testy pod rząd) to jest to ciąża bardzo wczesna (o ile miesiączkujesz regularnie) i jako taka nie dawałaby objawów, bo te intensyfikują się wraz że wzrostem poziomu hormonów. Zrób test laboratoryjny. Przestań doszukiwać się objawów, które miała siostra, mama, sąsiadka. Możesz być w ciąży i nie mieć żadnych. Kobiety, które chcą być w ciąży a nie są mogą mieć wszystkie możliwe (i niemożliwe też) objawy ciąży.
Jakis czas temu brałam tabletki antykoncepcyjne ponieważ miałam nieregularne cykle ale brałam tylko 2 miesiące bo się bardzo źle po nich czułam i 2 opakowania nie dokończyłam ginekolog kazała odstawić po miesiącu zaczęliśmy się starać i wydaje mi się że w chwili zapłodnienia miałam dni płodne. W każdym bądź razie jest to dopiero 1 cykl starań więc jeśli by się udało od razu to super jeśli nie to się nie poddajemy lecimy dalej :) ale dziękuję bardzo wszystkim za wypowiedzenie się na ten temat 🙂
 
Do góry