reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pomocy

MagdaMamaKubusia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny pomóżcie mi......Kuba nie robił kupki w nocy ani dzisiaj rano. Spi teraz 3 godziny w dzien nie spał tylko popłakiwał...boli go brzuszek. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Kuba ma 7 tygodni jak karmialam sama piersia to tak nie bylo, za kazdym razem byla kupka...teraz jak go dokarmiam,bo mam słaby pokarm i karmie bebilonem to tak jest :-(kupka dziennie a dzisiaj wcale...prosze pomóżcie

reklama
J

joklis

Gość
Ten temat poruszany byl juz wiele razy... Ja jestem nowa na forum, a temat przewinal sie juz przynajmniej z piec razy... U dzieci karmionych mlekiem modyfikowanym jest to calkowicie normalne... Natomiastr jesli cierpi bo nie moze kupki zrobic to rozrob mu troszke nieslodzonego soku jablkowego w ostudzonej przegotowanej wodzie... Efekt prawie natychmiastowy :-);-)

saly

Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Aj , no niestety przy dokarmianiu może tak być, sam brak kupki nie jest niepojący, bo nowy pokarm to i cykl musi się uregulować. Ale ten ból brzuszka...
Ma napięty?
Słuchaj, podaj mu jakąś herbatkę albo wodę, albo przystawiaj do piersi. Przy sztucznym mleku dziecku musi pić bo są kłopoty z kupką, Hania się strasznie prężyła na początku. Jeśli to kolka to może słaba herbatka z kopru, albo plantex- jest od 1. tyg. życia. Może pomogą masaże delikatne brzuszka, albo kładzenie na brzuchu- to poprawia perystaltykę jelit.
I jeszcze jedno- ja nie z fanek karmienia piersią, więc Cie do niego nie będę nakłaniała. Ale chce obalić mit- nie ma czegoś takiego jak słaby pokarm. Twój organizm to wyspecjalizowana maszyna ze zdalnym sterowaniem- produkuje dokładnie taki pokarm jakiego Kubuś potrzebuje. Zdarza się, że jest za mało pokarmu- to fakt, wtedy się częściej przystawia do piersi. Ale nie ma czegoś takiego jak słaby!!!I nie daj sobie nigdy czegos takie wmówić, nikomu!!!

mag80

Fanka BB :)
Miasto
Gorzów Wlkp
Rozwiązania
0
Spróbuj wymasować brzuszek.Możesz też przepajać go herbatką na trawienie z Hippa.U nas akurat pomagała..W ostatecznosci jakby sie bardzo męczył to możesz dać z pół czopka glicerynowego.

rapunzel

czyli roszpunka
Rozwiązania
0
dokarmianie, dokarmianiem, ale po 6 tygodniach zanika w pokarmie siara, która ma właściwości przeczyszczające. Mam ten temat obcykany, bo Przemek w drugim miesiącu życia zaczął robić jedną kupkę na 5 dni, a nawet raz przerwa trwała tydzień!!! Tak więc nawet gdybyś karmiła sama częstotliwość wypróżnień tez mogłaby się zmniejszyć. Najważniejsze to nie panikować, takiemu maleństwu nie grozi przynajmniej zaparcie nawykowe. Jeśli nadal jeszcze karmisz choć trochę, pojedz śliwkowych powideł, u nas efekt był prawie natychmiastowy.

reklama

dotmar3

szczęśliwa Dotinka
Miasto
Dolny Śląsk
Rozwiązania
0
Dziewczyny pomóżcie mi......Kuba nie robił kupki w nocy ani dzisiaj rano. Spi teraz 3 godziny w dzien nie spał tylko popłakiwał...boli go brzuszek. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Kuba ma 7 tygodni jak karmialam sama piersia to tak nie bylo, za kazdym razem byla kupka...teraz jak go dokarmiam,bo mam słaby pokarm i karmie bebilonem to tak jest :-(kupka dziennie a dzisiaj wcale...prosze pomóżcie
tak jak pisze Rapunzel i Saly.Nie ma pokarmu słabego,tylko maluszek rośnie i zwiększa mu się apetyt:-).Przystawiaj częściej do piersi a one zrozumieją,że mają zwiększyć produkcję.Sama pij dużo płynów i zjedz konfiturę śliwkową lub podjedz suszonych śliwek.Efekt murowany;-).A masaż brzuszka dobrze zrobi,połóż sobie dzieciątko brzuszkiem na swoim kolanie i pobujaj malucha w kółeczko.Pomoże na pewno.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Sylwia199630 Co mi dolega ? Pomocy Lutowe mamy 2020 11
R Pomocy zmiany skórne , krosty, trądzik ? Potrzebuję porady 1
F Odstawienie luteiny pomocy! Staramy się 17
Madzia04071990 Mamusie pomocy!!! Waga 11-miesięcznego dziecka Sierpniowe mamy 2019 60
Madzia04071990 Testy owulacyjne- pomocy dziewczyny 🙈 Staramy się 21
s.magdalena339 Pomocy! Poród się zaczyna???? Potrzebuję porady 9
D Chusta vs nosidło. Pomocy! Niemowlaki 14
gajdowa Różowy śluz przed miesiączka pomocy Staramy się 28
M Pomocy! Brak zarodka, duży pęcherzyk żółciowy Potrzebuję porady 63
A CYTOMEGALIA Potrzebuję porady 20
monika1990000 Pomocy!!!! Potrzebuję porady 14
R Odpieluchowanie 2-latka i nagły problem z kupką, POMOCY Potrzebuję porady 6
A Druga kreska daleko od drugiej Staramy się 7
X Dziewczyny pomocy! Roczniaki i dwulatki 11
Ciociaklocia Pomocy-Wynik hcg 11dpo za wcześnie? Staramy się 100
Madzia04071990 Plamienie,brak miesiaczki i negatywne testy. Pomocy :( Staramy się 12
Marlena1984 Dziewczyny pomocy Potrzebuję porady 13
W Bardzo wysokie przeciwciala anty-tg ,pomocy Archiwum BB spotkań ze specjalistami 6
J Pomocy! Roczna córeczka i problem po kąpieli Potrzebuję porady 8
19AnulA94 Pomocy Potrzebuję porady 14
C Zakończenie umowy na zastepstwo pomocy Lipcowe mamy 2020 4
P Wysypka jak kaszka potem grudki !!Pomocy Potrzebuję porady 8
E Gluten a ciąża Staramy się 6
A Niedobór/nadmiar żelaza w 12tc pomocy Ciąża, poród, połóg 3
M Poród w Polsce, ciąża w Niemczech. Proszę o pomoc! Potrzebuję porady 5
Agnieszka1995 Pomocy. Czy to wczesna ciąża ? Staramy się 18
S Pomocy Wrześniowe mamy 2020 19
S Pomocy Wrześniowe mamy 2020 0
R Przygryzanie policzka co na to ?? Pomocy Potrzebuję porady 3
Pinka91 Ciągle pampers Pomocy Potrzebuję porady 4
S Pomocy!!! Potrzebuję porady 8
A Tarczyca maluszka. Pomocy! Potrzebuję porady 39
P Testy owulacyjne - potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 5
A Leki/Antybiotyk/KwasFoliowy-pomocy Ciąża, poród, połóg 1
Destino Koronawirus - zwierzęta też potrzebują pomocy Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 1
P Pomocy. Sierpniowe mamy 2020 1
SuperMama321 Mój syn nie chcę się myć bo ogląda jutubera "friza" Potrzebuję porady 9
M Pomocy Potrzebuję porady 6
N Pomocy Potrzebuję porady 11
aleksandrak1997 Test ciazowy, pomocy Potrzebuję porady 7
agatella93dw Brak higieny u teściowej w obliczu wirusów Potrzebuję porady 7
O Heviran w ciazy, pomocy Potrzebuję porady 2
C Błagam pomocy, problem z układem moczowym ! Potrzebuję porady 5
19AnulA94 Mam problem :( pomocy Potrzebuję porady 6
C Przeziębienie Pomocy ! Potrzebuję porady 2
S Pomocy. O co chodzi z tym testem ciążowym? Potrzebuję porady 6
S Mamusie pomocy Potrzebuję porady 8
Fado123 Krostki na buzce . Pomocy Potrzebuję porady 39
R Pilne ! Zmiana zachowania dwulatki pomocy :-( Potrzebuję porady 13