reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy

MagdaMamaKubusia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Maj 2009
Postów
33
witajcie, mój Kubus ma 3miesiace jast na mleku Bebilon, i od dwóch dni robi zielone kupki,dziewczyny co to oznacza?czsami w nocy psika i ma kaszel ale bardzo rzadko.Czy mam isc do lekarza?temperatury nie ma, je i spi bardzo ładnie. Kupki sa lekko zielone:-(co robic?
 
reklama
Magda zielone kupki są normalne, nie przejmuj się mogą się zdarzyć. A to, że psika mój Filipek jak był mały też często psikał, też mnie to dziwiło, ale mnie uświadomili że małe dzieci tak mają. A co do kaszlu jak cie niepokoi to możesz iść do lekarza dla upewnienia się że, wszystko jest dobrze.
 
witajcie, mój Kubus ma 3miesiace jast na mleku Bebilon, i od dwóch dni robi zielone kupki,dziewczyny co to oznacza?czsami w nocy psika i ma kaszel ale bardzo rzadko.Czy mam isc do lekarza?temperatury nie ma, je i spi bardzo ładnie. Kupki sa lekko zielone:-(co robic?

Ja bym poszła jednak do lekarza. może jestem przewrażliwiona, ale Zuzia kaszlała tylko w nocy a po 3 dniach poszłam do lekarza bo zaczęła wymiotować i okazało sie że ma zapalenie płuc i spędziłyśmy w szpitalu prawie 3 tyg.:baffled:
 
Zawsze lepiej spotkac sie z lekarzem, co szkodzi, lepiej rozwiac wszelkie watpliwosci. Zawsze mowie, ze lekarz powinien byc pierwszym zrodlem informacji, potem przyjaciele (doswiadczone mamuski), forum, a na koncu tesciowa :-p
 
reklama
A od jak dawna jest na Bebilonie? O ile ja pamiętam, to zielone kupy mogą być objawem nienajlepszej tolerancji danego mleka i objawy tej nietolerancji mogą wystąpić nawet po dłuższym czasie podawania. Mogą też być oczywiście objawem innych rzeczy :), np przy skoku wzrostu, alergii na herbatkę czy coś innego, ale ja bym spróbowała zmienić mleko na jakiś czas i zobaczyła, czy te zielone kupy znikną w ciągu tygodnia - dwóch. Jeżeli znikną, to się trzymać tego nowego mleka. Jeżeli nie znikną, tylko się pogorszą albo dojdą inne objawy, to znaczy, ze to nowe mleko jest jeszcze gorsze dla tego konkretnego dziecka. Możesz zmienić np. na bebilon HA, który jest bardziej przetworzony pod kątem alergików. Ja dobierałam mleko dla jednego z moich małych przez kilka miesięcy, zmieniając kolejne firmy i rodzaje aż trafiłam na takie, które tolerował bez żadnych objawów ubocznych - a nie ma skazy białkowej, po prostu każde mleko modyfikowane ma nieco inny skład i jedne dzieci mogą jeść tylko bebilon a inne tylko nan, jeszcze inne tylko bebiko i nic z tym nie zrobisz.
 
Do góry