reklama

Pomocy

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez mala60000, 13 Listopad 2014.

1. mala60000

mala60000 Początkująca w BB

Witam wszystkich :) Mam problem od dwóch tygodni podaję swojemu 5miesiecznemu synkowi błyskawiczna kasze manne firmy kupiec do jedzenia z butelki i od 4 dni jest bardzo marudny ciągle płacze tak jakby go ze skóry obdzierali :( Nie wiem czy to przez tą kaszankę czy jak. Czy ktoś może mi pomóc coś podpowiedzieć bo ja już nie mam siły :(

2. zbuntowana

zbuntowana Fanka BB :)

Odstaw kaszkę, wtedy jak przestanie płakać sprawa będzie oczywista. ;-)

3. reklama
  4. mala60000

Nawet o tym nie pomyślałam :/ zastanawiałam się czy czasami nie robię zbyt gęstej. Ale podstawie na kilka dni. Dzięki :)

5. my2013

my2013 Fanka BB :)

Mala6000ldzidziuś ma 5 miesięcy i dajesz mu taką kaszkę? Przecież ona zawiera gluten, a dopiero pomału powinnaś mu go wprowadzać. Lepiej daj kaszkę specjalnie dla dzieci ! ( dla takich małych dzieci) pewnie boli go brzuszek!

6. mala60000

Podawałam mu bo mój pierwszy synek jak miał 3miesiące nie chciał jeść z piersi ani żadnych kaszek dla dzieci i dawalam mu właśnie te sama kaszke i było wszystko dobrze. I dla tego drugiemu też dawalam kaszke ale widocznie źle na nia zareagowal.

7. zbuntowana

zbuntowana Fanka BB :)

Widocznie 2-gi bobas nie lubi kaszek :)

Poleć forum