reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy!

Dołączył(a)
15 Maj 2015
Postów
1
Cześć szukałam w internecie dużo i nie mogę znaleźć.. Ostatnio byłam chora na angine i zatoki, miałam wymioty i nudności, a 3 dni wcześniej uprawiałam sex z chłopakiem. On zarzeka się że nie było nic w środku a ja używam plastrów antykoncepcyjnych. Miałam obfity okres w terminie tak jak zawsze i tyle samo trwał. Od tamtej pory 0 sexu, a rano mam czasami mdłości i nie wymiotuje, boli mnie trochę głowa jeszcze i się stresuje, nadal biorę antybiotyki.. Czy to może być ciąża?
 
reklama
wg. opisu to raczej nie.. myslę ze mdłości mogą być spowodowane braniem antybiotyku.. różnie organizm na leki reaguje..
 
Prawdopodobieństwo ciąży jest zerowe :) Po pierwsze - antykoncepcja. Po drugie - brak spermy w środku, po trzecie objawy jak mdłości po 3 dniach od stosunku to na pewno nie ciąża. Albo to antybiotyk albo podświadomość i wmawianie sobie ciąży.

Pozdrawiam
 
Do góry