reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy !!

Beta hcg przy pustym jaju plodowym moze wzrastac.
Przy prawidlowo rozwijajacej sie ciazy co 48h wzrasta min.70% lub wiecej.
Przy pustym jaju plodowym moze wzrastac tylko nieznacznie.

Najlepiej poczekaj do wizyty, moze do tego zaplodnienia doszlo pozniej i jest jeszcze szansa ze zarodek sie pojawi.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ok, dzięki za wiadomość. Poczekam do wizyty i wtedy będę wiedziała. Moim zdaniem do zapłodnienia doszło później, ale cóż lekarze wiedzą lepiej. Pożyjemy zobaczymy
 
Jeszcze wizyty nie miałam, dopiero w piatek jadę do gina. Nie poroniłam samoistnie, mam nadal objawy ciąży. Zobaczymy co będzie dalej, jak nie będzie zarodka to czeka mnie wizyta w szpitalu :(
 
Strawbelka wczoraj byłam u gina i niestety już nic nie ma :( Nawet jaja nie widać, także dał skierowanie do szpitala na zabieg :( Po 3 miesiącach możemy się starać o dziecko i mam nadzieję, że wtedy już będzie wszystko ok.
 
Strawbelka wczoraj byłam u gina i niestety już nic nie ma :( Nawet jaja nie widać, także dał skierowanie do szpitala na zabieg :( Po 3 miesiącach możemy się starać o dziecko i mam nadzieję, że wtedy już będzie wszystko ok.
Kokos przykro mi [emoji22]
Pamietaj ze nic dwa razy sie nie zdarza, wiec nastepnym razem napewno sie uda [emoji4]
Czemu musisz czekac 3 miesiace ze staraniami?
Ja po lyzeczkowaniu obumarlej ciazy moglam sie starac odrazu w nastepnym cyklu. Tylko lekarz na kontroli zrobil usg i ocenil czy wszystko sie zagoilo i dal odrazu zielone swiatlo.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój gin powiedział, że dopiero po ok 3 miesiącach można się starać, ale pewnie to zależy od tego, jak się goi. U mnie jest nieciekawie, jestem już prawie miesiąc po zabiegu, a się marnie goi, miesiączki jeszcze nie dostałam, więc czekam. Dziękuję Strawbelka, że jesteś ze mną :)
 
reklama
Mój gin powiedział, że dopiero po ok 3 miesiącach można się starać, ale pewnie to zależy od tego, jak się goi. U mnie jest nieciekawie, jestem już prawie miesiąc po zabiegu, a się marnie goi, miesiączki jeszcze nie dostałam, więc czekam. Dziękuję Strawbelka, że jesteś ze mną :)
Kokos mi pozwolil gin sie starac odrazu po pierwszej @. Ale to wszystko zalezy pewnie od tego jak sie tam goi.
Wiem co czujesz[emoji15]ja przezylam 2 straty.
W koncu Ci sie uda, glowka do gory[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry